1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Informace pro členy 1. HFK Olomouc vzhledem k pandemii Covid-19

Informace pro členy 1. HFK Olomouc vzhledem k pandemii Covid-19

Vážení rodiče a členové klubu, milí příznivci holické kopané,

není třeba nijak detailně popisovat současnou situaci, ve které se my všichni nacházíme. Zásahem „vyšší moci,“ jak víte, je mj. zastaven provoz uzavřeného sportovního areálu 1. HFK Olomouc.

Obracíme se na Vás jako na členy klubu, abychom Vás informovali o stavu klubu v těchto mimořádných podmínkách a abychom Vám nastínili některé budoucí kroky.

Přestože je zastavena veškerá zápasová činnost, nemohou se konat ani žádné týmové nebo skupinové tréninky, pracovníci klubu vykonávají potřebnou průběžnou údržbu celého areálu a ve spolupráci s trenéry dělají vše potřebné pro to, aby mohl být sportovní provoz našeho klubu obnoven v co nejvyšší míře, jakmile to bude postupné uvolňování hygienických opatření umožňovat. Zároveň snižujeme všechny nákladové položky, včetně části mzdových a osobních výdajů.

Naši hráči a hráčky momentálně nemohou společně hrát fotbal ani využívat pomůcky a zázemí našeho stadionu. Jejich trenéři však jsou s nimi v kontaktu, na dálku budují týmového ducha a vedou je k individuální tréninkové činnosti. V této souvislosti jsou trenéři metodicky vedeni ze strany sportovního vedení klubu i Fotbalové asociace. S přihlédnutím k tomu jsme po důkladném zvážení všech okolností rozhodli provést změny ve standardním způsobu placení členských příspěvků následovně:

Platbu členských příspěvků za IV. čtvrtletí roku 2020 požadujeme ve výši 50 % standardní sazby. Jakékoliv navýšení platby z Vaší strany nám moc pomůže v přečkání současné obtížné doby, necháváme to však na Vaší dobrovolnosti, na naše služby pro členy klubu Vaše rozhodnutí nebude mít vliv. Splatnost příspěvků za zmiňované období posouváme do 30. 11. 2020. Očekáváme, že v horizontu do konce roku se situace nebude zásadně měnit. Informace pro další období budeme upřesňovat dle aktuální situace.

Věříme, že současné období společně zvládneme, abychom se v lepších časech mohli opět setkávat v plném zdraví a plné síle. Děkujeme za pochopení.

Za vedení 1. HFK Olomouc

PhDr. Oldřich Bača
Prezident výboru 1. HFK Olomouc spolek

 

 

Sazby členských příspěvků pro IV. Čtvrtletí 2020 jsou následující:

 

Družstvo 

Standardní

čtvrtletní členské

klubové příspěvky

Členské příspěvky

pro IV. čtvrtletí 2020

Přípravka U6, U7

700,- Kč

350,- Kč

Přípravka U8, U9, U10, U11

850,- Kč

425,- Kč

Žáci U12, U13, U14, U15

1.200,- Kč

600,- Kč

Dorost st. a ml.

1.300,- Kč

650,- Kč

 

V Olomouci dne 6. listopadu 2020.

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 84562
Posledních 30 dnů: 2136 | Posledních 7 dnů: 498 | Poslední den: 88

© 2022 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne