1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Příprava kombinovaného týmu A+B se výsledkově nepodařila.

Příprava kombinovaného týmu A+B se výsledkově nepodařila.

Z tvrdé kondiční přípravy zajížděli naši borci na hřiště Lutína a kombinovaná sestava A a B týmu soupeři podlehla.

První branku obdrželi naši borci z nařízeného pokutového kopu po nastřelené ruce v pokutovém území. Druhou branku dal soupeř po rychlé křídelní akci, když potrestal nepovedenou rozehru a centr dokázali hráči uklidit do prázdné branky. Našim hráčům chyběl důraz v pokutovém území, a proto veškeré slibné akce končily buď nedůraznými střelami, se kterými si domácí brankář poradil nebo střelami, které končily mimo domácí branku.

Trenér Jiří Derco: „Utkání s kvalitním soupeřem splnilo účel kondiční přípravy, i když v kombinované sestavě týmu se nepodařilo výsledkově. Bylo vidět, že máme spoustu nových tváří v týmu. Výsledek nebyl až tak důležitý, ale ukázalo nám to slabiny. Změny, které jsme započaly, nám však ukazují, že jdeme správným směrem. S přístupem hráčů k utkání jsem byl však spokojený.“

TJ Sokol Lutín - 1. HFK Olomouc 2:0 (2:0)

Sestava 1. HFK Olomouc:
Šarman (46. Machalický) – Žídek, Pavelka (46. Fleischmann), Kachlík, Tylich (46. Odložil) – Henkl, Kotůlek (46. Doseděl), Spurný (46. Svrčina), Novotný – Stoklasa (46. Regec) – Bohanos (46. Derco ml.).


Další přípravné utkání odehrají naši hráči v sobotu, kdy hostí hráče Přerova. Začátek utkání v 10 hod. V neděli zajíždí naši hráči na utkání do Kralic, které začíná v  10 hod.

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 84562
Posledních 30 dnů: 2136 | Posledních 7 dnů: 498 | Poslední den: 88

© 2022 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne