1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Vítězná derniéra trenéra Derca.

Vítězná derniéra trenéra Derca.

Vítězná derniéra trenéra Derca.

Za slunného teplého počasí odehráli hráči 1. HFK Olomouc vítězné utkání a důstojně se rozloučili s trenérem Dercem, který míří na zahraniční angažmá. Bylo však vidět, že se jednalo o přípravné utkání po dlouhé herní pauze. Oba týmy se dopouštěly nevynucených ztrát míče, ale o to obětavěji padali do střel, které zejména v prvním poločase byly z větších vzdáleností. Ve druhém poločase se malinko obraz hry zlepšil, ale zase byla vidět na obou týmech únava nejen z tréninkového procesu, ale i z dusivého počasí, ale domácí si více šli za vítězstvím, o kterém rozhodly v 90. minutě, když přetažený centr posunul patou, v pokutovém území, Tylich na osamoceného Novotného, který střelou na zadní tyč nedal hostujícímu brankáři šanci zasáhnout a rozhodl tak o výsledku utkání.

Trenér Jiří Derco: „Jsem rád, že se má derniéra povedla a hráči za úmorného tepla odmakali zápas do poslední minuty. Na obou týmech bylo vidět, že se nachází na začátku přípravného období, po dlouhé herní pauze. Utkání bylo z obou stran bojovné, avšak s jednoduchými chybami v rozehrávce, ale klukům nešlo upřít velkou obětavost a nasazení, za kterou byli po zásluze v konci utkání odměněni. Chtěl bych vedení 1. HFK Olomouc poděkovat za šanci zde trénovat a chtěl bych popřát, aby v dobré práci, kterou zde vedení odvádí, pokračovalo a těšilo se z dobrého umístění týmu.“

1. HFK Olomouc – 1. FC Viktorie Přerov 1:0 (0:0)

Sestava 1. HFK Olomouc:

Machalický (46. Šarman) – Tylich, Krejčí, Flaishman, Žídek – Henkl (46. Novotný), Buček, Laštůvka (66. Filípek), Filípek (46. Svrčina), Stoklasa – Machala (46. Bohanos)

Sestava 1. FC Viktorie Přerov:

Kvapil – Zimčík, Koplík, Omelka, Jánský – Javora – Kratochvíl (68. Caletka), Bielko, Otáhal – Pohanka, Koryčan

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 84562
Posledních 30 dnů: 2136 | Posledních 7 dnů: 498 | Poslední den: 88

© 2022 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne