1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Holický „A“ tým nově vede Oldřich Machala

Holický „A“ tým nově vede Oldřich Machala

Holický „A“ tým nově vede Oldřich Machala Fotbalový tým 1. HFK Olomouc posílil nový hlavní trenér. Naše „áčko“ povede do jarní části sezony zkušený trenér Oldřich Machala, který nahradil Alexandra Bokije. Machalovým asistentem se stává Milan Kerbr.

Holický „A“ tým nově vede Oldřich Machala
 
1. HFK Olomouc posílil nový hlavní trenér. Naše „áčko“ povede do jarní části sezony zkušený trenér Oldřich Machala, který nahradil Alexandra Bokije. Machalovým asistentem se stává Milan Kerbr.

Klub se s Oldřichem Machalou na spolupráci dohodl již v prosinci, trenér však byl vázán povinnostmi u dorostu 1. SK Prostějov. „"O trenéra jsme velmi stáli a jsme nesmírně rádi, že to takhle dopadlo. Velmi si vážíme i přístupu vedení prostějovského klubu, které  jej uvolnilo. Jsme přesvědčeni, že příchod nového trenéra bude změnou, která nám pomůže dostat se v tabulce o mnoho pozic výše,“ říká předseda představenstva klubu Miloslav Šmída.

Oldřich Machala jako hráč působil především v Sigmě Olomouc a v zahraničních soutěžích. Od roku 2001 se věnuje trenérské kariéře, v holickém klubu pracoval už v letech 2011 až 2013. „Na práci v 1. HFK Olomouc rád vzpomínám a těší mě, že na ni budu moci znovu navázat. Klub disponuje výborným zázemím i samotným stadionem a také hráčský kádr má potenciál dosahovat na hřišti podstatně lepších výsledků,“ dodává Oldřich Machala.
 
Realizační tým doplní Milan Kerbr, bývalý reprezentačního útočníka a medailistu z ME 1996, který bude asistentem trenéra.

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 109480
Posledních 30 dnů: 2141 | Posledních 7 dnů: 581 | Poslední den: 59

© 2023 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne