1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Pomoc Ukrajině

Pomoc Ukrajině

S velkým zármutkem sledujeme eskalaci válečného konfliktu na Ukrajině, kam vpadla ozbrojená ruská armáda. Naprosto odmítáme a odsuzujeme válku na Ukrajině, stejně jako jakékoliv další formy násilí a agrese. Nejvíce je nám však líto dětí, které musí opustit svoji zemi kvůli právě probíhající válce a tento hrůzný zážitek si v sobě ponesou po zbytek svého života.

S velkým zármutkem sledujeme eskalaci válečného konfliktu na Ukrajině, kam vpadla ozbrojená ruská armáda. 
Naprosto odmítáme a odsuzujeme válku na Ukrajině, stejně jako jakékoliv další formy násilí a agrese. 
Nejvíce je nám však líto dětí, které musí opustit svoji zemi kvůli právě probíhající válce a tento hrůzný zážitek si v sobě ponesou po zbytek svého života.

 

  • Rozhodli jsme se tedy, že těmto dětem, které k nám do oblasti Olomouce přijdou a budou zde pobývat, pomůžeme a začleníme je do našeho fotbalového procesu. Začleníme je do tréninků našich jednotlivých kategorií, vytvoříme pro ně i další speciální tréninky pod vedením našich trenérů, začleníme děti do našich příměstských táborů, ale i dalších akcí, které běžně pořádáme. Alespoň jim takto pomůžeme přijít na jiné myšlenky a užívat si dětského štěstí z běžných malých radostí.

 

  • Dále spouštíme sbírku kopaček, míčů, dresů a dalšího fotbalového vybavení, které potřebným dětem z Ukrajiny rozdáme. Prosíme tedy všechny, kdo mají doma nové či starší fotbalové vybavení, aby ho donesli k nám do fotbalového areálu 1. HFK Olomouc na sběrné místo.

 

  • Současně ve spolupráci s olomouckou organizací Červeného kříže @CCKOlomouc vytvoříme u nás v areálu sběrné místo pro humanitární pomoc na  UKRAJINU. Bude otevřeno po celý den do cca 19 hodin a v tomto čase můžete kdykoliv k nám do areálu přinést jakékoliv potřebné zásoby, trvanlivé potraviny a zejména zdravotnický materiál, který je nyní potřebný nejvíce. Ve spolupráci s Červeným křížem bude poté tento materiál posílán na Ukrajinu těm, kdo jej nejvíce potřebují.

 

  • Dále se hledají dobrovolníci a pomocníci, kteří obětují svůj volný čas a budou pomáhat v logistice této humanitární pomoci. Je potřeba se nahlásit u Červeného kříže nebo prostřednictvím nás, kde se povedou seznamy dobrovolníků. V případě potřeby budete poté kontaktováni.

 

  • V neposlední řadě je samozřejmě možné přispět i finančně, a to právě prostřednictvím veřejné finanční sbírky na číslo účtu: 333999/2700, variabilní symbol 1502

Více informací na: https://www.cervenykriz.eu/.../ukrajina-prevzata-dalsi-pomoc
Finančně přispět je samozřejmě možné u jakékoliv jiné organizace na veřejných sbírkách.


Kontaktní osoba pro klub 1. HFK Olomouc je:
Bc. Tomáš Dutszak
1.hfk@seznam.cz
+420 730 664 958


Všem moc děkujeme za jakoukoliv formu podpory!
A děkujeme i ostatním fotbalovým klubům, ke kterým se tímto přidáváme pomáhat!

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 90998
Posledních 30 dnů: 2198 | Posledních 7 dnů: 615 | Poslední den: 107

© 2022 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne