Z Holešova vezeme 3 body

Z Holešova vezeme 3 body po vítězství 1:0.

Z Holešova vezeme 3 body.

V osmnáctém kole Divize E jsme zajížděli na hřiště posledního Holešova a díky přesnému zásahu Jana Kadlece jsme dokázali  zvítězit.

Zejména v prvním poločase jsme měli více ze hry, ale gól jsme i přes několik vyložených šancí vstřelit nedokázali, a tak skončil první poločas 0:0. Skórovat se našim hráčům povedlo v druhém poločase, kdy jsme využili početní převahu.

O tom, jak se naše vítězství rodilo si můžete přečíst v článku Olomouckého deníku:

SFK ELKO Holešov - 1. HFK Olomouc 0:1 (0:0)

Branka: 79. Kadlec. Rozhodčí: Bělák - Kolář, Marek. ŽK: Janalík, Semenyna, Polomík - Červenka, Kašpárek, Nováček. ČK: Pavelka (HOL).

Holešov: Janalík - Kovář (88. Zakopal), Miklík, Paštěka (88. Chuda), Vasiljev, Křenek (75. Polomík), Pavelka, Pospíšilík (75. Jadrníček), Semenyna, Daněk, Třasoň. Trenér: Martin Malík.

HFK Olomouc: Machalický - Žídek, Zeman (66. Hrdlička), Kadlec, Červenka (78. Novotný), Krejčí, Judas, Kašpárek, Bernatík, Kotůlek, Nováček (90+2 Stoppen). Trenér: Oldřich Machala.