1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Vítězství A týmu nad Bzencem

Vítězství A týmu nad Bzencem

1.HFK Olomouc  –  Bzenec 3:0 (1:0)

1.HFK Olomouc  –  Bzenec 3:0 (1:0)

Naši hráči přivítali v sobotním domácím utkání na svém hřišti celek z Bzence. Do první vážnější šance se dostal po centru Novotného z pravé strany Červenka, v zakončení bohužel nebyl důraznější a branka z toho nebyla. Na druhé straně měli velikou šanci ke skórování hráči z Bzence. Po penaltovém zákroku domácího Machalického v 27.min jim byla nabídka možnost skórovat z pokutového kopu. Sám faulovaný kapitán Kasala však svoji šanci neproměnil, kdy ho vychytal výborným zákrokem Machalický. Naši hráči udeřili v závěru prvního poločasu, kdy se po odvraceném rohu dostal z levé strany k míči Bernatík a jeho krásné zakončení z hranice šestnácky skončilo až v síti. Do šatny se tak šlo za stavu 1:0

V druhém poločase pojistil vedení v 68.min Kašpárek po rohovém centru Bernatíka, kdy míč umístíl krásně na zadní tyč. Dále už se pak utkání odvíjelo v domácí režii a hosté se do šancí prakticky nedostávali. V 79.minutě definitivně rozhodl o výsledku utkání Červenka, když využil nedorozumění hostující obrany a brankáře a stanovil tak konečné skóre zápasu na 3:0.

Góly: 45.min Bernatík, 68.min Kašpárek, 79.min Červenka

Sestava: Machalický – Žídek, Kadlec, Krejčí, Judas – Bernatík (87.Zeman), Kotůlek, Nováček (92.Stoppen), Novotný, Červenka (79.Hrdlička) –Kašpárek

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 90998
Posledních 30 dnů: 2198 | Posledních 7 dnů: 615 | Poslední den: 107

© 2022 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne