1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Bravo! Starší žáci si poradili s Havl. Brodem

Bravo! Starší žáci si poradili s Havl. Brodem

Velmi důležité dvojutkání měli před sebou starší žáci. Po nervydrásajícím průběhu utkání kategorie U15 se šťastným koncem pro nás, zvládla svůj úkol také U14 a tak se na holickém hřišti mohlo za svitu slunečních paprsků vesele slavit.

 

 

MSŽD U15 sk. D, 23. kolo

HFK Olomouc - Havlíčkův Brod 1:0 (1:0)

Branka: 28. Hájek

HFK: Filouš - Štýbnar, Laštůvka, Opletal, Šuba, Skřivánek (62. Ferrante), Horák, Caprioli, Hájek, Klemsa (72. Křížek), Kimel (77. Bulák)

Trenér Vojta Vrtělka: "Výkon plný nasazení, bojovnosti a velkého odhodlání. Fyzicky těžký a náročný zápas s kvalitním soupeřem. V první polovině si vytváříme brankové příležitosti a tak poločasové skóre 1:0 v náš prospěch, mohlo být i větším rozdílem. Druhý poločas již značně ovlivněný stupňující únavou a mírnou nervozitou, kdy se hra odehrává spíše ve středu hřiště, zvládáme, skóre se již nemění a připisujeme si cenné vítězství na domácí půdě. Velká pochvala týmu za přístup a nasazení, tvrdá práce se vyplácí."

MSŽD U14 sk. D, 23. kolo

HFK Olomouc - Havlíčkův Brod 11:3 (5:2)

Branky: 7., 11., 14., 23., 59. Křížek, 46. z pen., 57., 62. Raška, 23., 55. Ferrante, 56. Bratič

HFK: Hradil - Václavík, Fojtách, Hank, Václavek, Bratič, Vissek, Raška, Chudzik, Ferante, Křížek, Drcmánek, Šafránek, Laštůvka, Szöke

Vedoucí Tomáš Šuba: "Měli jsme perfektní nástup do zápasu, kdy jsme za 20 minut vstřelili 5 gólů  a soupeře jsme k ničemu nepustili.10 minut před koncem prvního poločasu naše hra je hodně pasivní a soupeř nás potrestal dvěma góly. Druhý poločas jsme si už pohlídali a přidali góly a porážíme soupeře vysoko 11:3. Kluci si zaslouží pochvalu"

Ve středu čeká starší žáky dohrávka 16. kola, soupeřem jim v Podolí bude SK Líšeň.

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 118566
Posledních 30 dnů: 2288 | Posledních 7 dnů: 584 | Poslední den: 91

© 2023 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne