Mladší žáci v Třinci zažili zvrat za zvratem

V neděli vyráželi naši mladší žáci na sever Moravy do Třince, aby zde změřili síly s domácím týmem. U13 zápas velmi dobře rozehrála, nakonec však o vítězství musela bojovat až do posledních chvil. Také v utkání týmů U12 nebyla o dramatičnost nouze, domácí však nakonec byli přeci jenom šťasnějším týmem.

SpSM U13 SEVER 9 - 16

FK Třinec - HFK Olomouc 6:7

Branky: 3x Navrátil, 2x Prečan, 2x Podivinský

HFK: Študent - Weiser, Bureš, Matoušek, Prečan, Stojan, Geisl, Zavíral, Podivinský, Navrátil, Lysý, Vejmola, Neplech, Pintov

První branku vstřelili domácí, ale dokázali jsme utkání otočit 6 brankami. Za stavu 2:7 asi nikdo neočekával žádné drama, snižující branka 2 minuty před koncem na stav 6:7 však drama přinesla. Vedení jsme nakonec uhájili a do Holice přivezli výhru.

SpSM U12 SEVER 9 - 16

FK Třinec - HFK Olomouc 6:4

Branky: 3x Friesner, Mrtvý

HFK: Křiklava - Novák, Neuer, Tvrdý, Kohoutek, Loveček, Friesner, Kenša, Krajc, Bartl, Zapletal, Mrtvý, Symerský.

Trenér Štěpán Adámek: "První poločas byla z naší strany velká bída, zaslouženě jsme šli do kabiny za stavu 3:1 pro domácí. V kabině byla lehčí promluva a do druhé půle nastoupila odlišná Holice. Bylo nás najednou plné hřiště, soupeř byl neustále pod tlakem a z toho pramenilo i otočení výsledku na 4:5. Bohužel se opět potvrdilo pravidlo nedáš, dostaneš. Mohli jsme zabít soupeře gólem na 4:6, místo toho nám soupeř vyrovnal. Ke konci jsme si opět vypracovali spoustu šancí, ale domácí z posledního nákopu šli do vedení. Klukům patří za druhý poločas pochvala, ukázali jsme charakter a vůli se zvednout z totálního herního dna. Výsledek je nespravedlivý, nás to ale ještě víc namotivuje"

V příštím zápase přivítají mladší žáci na domácím hřišti Šumperk.