1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Starší žáci zvládli domácí derby na jedničku

Starší žáci zvládli domácí derby na jedničku

V neděli viděli návštěvníci areálu v Holici dvě bitvy. Zápasy s nedalekým Prostějovem jsou vždy vyrovnaná a nejinak tomu bylo nyní. Hráči v bílých dresech bojovali a odměnou jim byly 2 zasloužené výhry z těchto derby.

 

 

 

MSŽD-U 15 sk. D

HFK Olomouc - SK Prostějov 3:1 (1:0)

Branky: 9. J. Křížek, 53. Hank, 57. vlastní - 45. Zapletal

HFK: Hradil - Hank, Zifčák, Opletal, Janalík, Steiger (53. Medera), Václavek, C. Ferrante, J. Křížek (66. Kováč), Bratič, Šafránek (76. Drcmánek).

Trenér Shafiq Tommalieh: "Do dnešního utkání jsme vstoupili koncentrovaně a efektivně. Šlo vidět, že kluci chtějí vyhrát - chodili jsme do souboje a hráli jsme efektivně po zemi. První poločas jsme byli lepší a mohli jsme navýšit skóre na 3:0. Ve druhém poločase kluci plnili vše, co mají. Byly i momenty, ve kterých nás po individuálních chybách mohl soupeř potrestat, ale brankář nás podržel. Kluky bych chtěl  moc pochválit za bojovnost a chuť ke hře."

 

MSŽD-U 14 sk. D

HFK Olomouc - SK Prostějov 6:4 (4:2)

Branky: 7., 15. Giesl, 18., 43. Hanel, 35., 62. Lysý - 8. Hekrla, 30. Hořava, 41. Mikolowitsch, 70. Hladiš

HFK: Študent - Neplech, Weiser, Bureš, Novotný, Matoušek, Lysý, Hanel, Stojan, Slouka, N. Šuba, Strašil, Vejmola, Giesl, Berka, Novosad.

Trenér Jiří Hovorka: "Vyrovnané utkání, ve kterém jsme pokaždé dokázali reagovat na kontaktní branku soupeře a dovedli ho tak  do vítězného konce.Dnes rozhodla naše lepší produktivita v koncovce. Chlapce chválím za nasazení a přístup k zápasu!"

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 132069
Posledních 30 dnů: 1726 | Posledních 7 dnů: 444 | Poslední den: 62

© 2024 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne