1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Všechny žákovské kategorie doma vyhrály a připisují si důležité body

Všechny žákovské kategorie doma vyhrály a připisují si důležité body

V právě uplynulém víkendu jsme se mohli v našem areálu těšit na utkání našich žákovských kategorií. V sobotu přivítali starší žáci soupeře z Kuřimi, v neděli pak mladší žáci změřili své síly s vrstevníky z Havířova. I když hra místy pokulhávala, tak výsledkově se víkend podařil a všechny 4 kategorie si připsaly vítězství.

 

MSŽD-U 15 sk. D

1.HFK Olomouc - FC Kuřim 6:1 (2:0)

Branky: 13. Opletal, 16., 60., 71. 78. Raška, 50. Steiger - 67. Baumgartner 

1. HFK: Vaclavík - Opletal, Zifčák, Drcmánek (41. Janalík), Bratič (61. Kováč), Václavek (41. Laštůvka), Steiger, Raška, Ferrante, Medera (54. Chudzik), Hank.

Trenér Shafiq Tommalieh: "Z dnešního utkání mám radost. Po taktické stránce jsme byli úspěšnější než soupeř, témeř celé utkání jsme Kuřim nepustili do žádné akce. Jen mě mrzí individualita některých hráčů a chybné provedení některých situacích. O tom fotbal je…… učíme se."

MSŽD-U 14 sk. D

1.HFK Olomouc - FC Kuřim 8:5 (3:1)

Branky: 3. Prečan, 12., 42., 54., 56. Hanel, 33. Lysý, 65., 80. Strašil

HFK: Študent - Weiser, Matoušek, Lysý, Hanel, Stojan, Strašil, Vejmola, Giesl, Prečan, Slouka, Neplech, Novosad, Berka.

Trenér Jiří Hovorka: "V dnešním utkání mě těší jen výhra a výstavní trefy Navrce a Strašu. Jinak to byl z naší strany nekoukatelný zápas a to zejména v obranné fázi, která byla doslova katastrofální! Takhle se určitě prezentovat nechceme. Dnes zvítězil šťastnější tým, nikoliv lepší!"

SpSM-U 13 SEVER

1. HFK Olomouc - MFK Havířov 3:0 (1:0)

Branky HFK: 37. Neuer, 43. E. Křížek, 70. R. Loveček

1.HFK: Křiklava - Kenša, Neuer, Mrtvý, Kohoutek, T. Loveček, Jašek, Symerský, Drábek, E. Křížek, Zapletal, R. Loveček.

Trenér Štěpán Adámek: "Důležité vítězství na domácí půdě s čistým kontem. V utkání jsme byli lepší na míči, soupeř pozorně bránil a hrozil z rychlých protiútoků. Těsně před koncem poločasu jsme využili rohového kopu a šli zaslouženě do vedení. Ve druhé půli jsme odstranili zbytečné ztráty míče a přidali další dvě branky. Utkání se pak hodně kouskovalo z obou stran. Zvládli jsme udržet čisté konto a díky tomu jsme přerušili bodový půst. Pochvala celému týmu za přístup a nasazení."

SpSM-U 12 SEVER

1.HFK Olomouc - MFK Havířov 5:2 (3:0)

Branky HFK: 30. E. Křížek, 33., 65. Pavlinec, 35. z penalty Pávek, 43. K. Ferrante

1.HFK: Rak - Vybíralová, Kudrna, Petr, Vrba, E. Křížek, Frantíková, Panáčková, Zamykal, Šuškavčevič, K. Ferrante, Čamek, Pavlinec, Pávek.

Trenér Daniel Kotek: "S Havířovem jsme odehráli skvělý první poločas. Soupeře jsme snad k ničemu nepustili, sami jsme vytvořili spoustu šancí, které ale trestuhodně neproměňujeme. Poločasový výsledek 3:0 byl pro hosty dost milosrdný. Ve druhém poločase jsme se bohužel přizpůsobili tempu soupeře, hra se kouskovala mnoha fauly a my oba inkasované góly hostům vyloženě nahráli. Konečně jsme týmově dokázali utkání zvládnou a zlomit nepříjemnou sérii."

 

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 120810
Posledních 30 dnů: 1284 | Posledních 7 dnů: 256 | Poslední den: 20

© 2023 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne