1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Starší žáci doma soupeře ze Žďáru nešetřili

Starší žáci doma soupeře ze Žďáru nešetřili

Starší žáci doma přivítali hosty z dalekého Žďáru nad Sázavou. Sobotní odpolední bitvu netradičně zahájila kategorie U14, která v posledních minutách otočila výsledek a obrala hosty alespoň i o ten bodík. Po nich nastoupili kategorie U15 a ani zde neměli domácí s hosty žádné slitování.

 

MSŽD-U 15 sk. D

1.HFK Olomouc - FC ŽĎAS Žďár n. S. 6:1 (3:0)

Branky: 4., 73. Brumar, 5. Nechuta, 37. J. Křížek, 50. Ferrante, 65. vlastní - 77. Prokůpek

HFK: Václavík - Drcmánek, Hank, Opletal (41. Václavek), Krč - Medera (57. Raška), Brumar. Laštůvka, Ferrante - J. Křížek (65. Hanel), Nechuta (65. E. Novotný).

Trenér Shafiq Tommalieh: "Do dnešního utkání kluci šli se zápalem. Hlavním cílem bylo nebát se chyby a hrát produktivně na každém postu. Utkání po taktické a organizační stránce kluci zvládli bravurně. V příštím týdnu se budeme soustředit na individuální chyby a další utkání. A hlavně se chceme odrazit zpět na vítěznou vlnu."

 

MSŽD-U 14 sk. D

1.HFK Olomouc - FC ŽĎAS Žďár n. S. 3:2 (1:2)

Branky: 26. Svoboda, 51. Strašil, 76. z penalty Vejmola

HFK: Študent - Bureš, Matoušek, Hanel, Stojan, Slouka, Prečan, Giesl, E. Novotný, Kantor, Novosad, Svoboda, Neplech, Lysý, Strašil, Vejmola, N. Šuba.

Trenér Jiří Hovorka: "V dnešním utkání jsme chtěli udržet jarní neporazitelnost a navázat na výkon z minulého týdne v Brně. V první poločase jsme byli častěji u míče a hosté hrozili spíše z rychlých protiútoků. Po jednom z nich se také dostali do vedení. My reagujeme vyrovnávací brankou a máme další šance, ale neproměňujeme a soupeř nás opět nekompromisně trestá druhým zásahem. Do druhého poločasu jdeme s tím, že musíme ještě přidat na tempu a hlavně jít důrazněji do zakončení. To se nám daří, vyrovnáváme a těsně před koncem proměňujeme penaltu a zaslouženě vítězíme. Dnes další výborné utkání a velmi mě těší, že se lepšíme každým zápasem. Chlapci,velká pochvala."

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 129960
Posledních 30 dnů: 2307 | Posledních 7 dnů: 516 | Poslední den: 61

© 2024 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne