1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Starší žáci ze Znojma s rozdílnými výsledky

Starší žáci ze Znojma s rozdílnými výsledky

Na žádost soupeře se utkání dalšího kola žákovské divize předehrávalo a tak naši hráči a trenéři vyrazili netradičně ve středu odpoledne na jižní Moravu do Znojma. Zatímco kategorie U15 v utkání o své vedení přišla a nakonec prohrála, jejich mladší kolegové museli výsledek utkání otáčet To se jim podařilo a proto si odvážejí všechny body.

 

 

MSŽD-U 15 sk. D

1.SC Znojmo - 1.HFK Olomouc 3:1 (0:1)

Branky: 57. Žůrek, 58. Himal, 71. Šabata - 23. Ferrante

HFK: Hradil - Krč, Zifčák, Laštůvka, Janalík, Broda (51. Drcmánek), Raška, Vissek (47. Brumar), Václavek, Ferrante (54. Chudzik), J. Křížek.

Trenér Shafiq Tommalieh: "Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a díky naší organizované hře jsme do šatny odcházeli s náskokem. Ale i přesto to byl velmi vyrovnaný poločas a někteří hráči můžou být rádi, že nestřídali hned v 10. minutě. Druhý poločas byl špatný, bez zápalu, emocí a chuti k výhře od některých hráčů. Doufal jsem, že se kluci po prvním poločase odhodlají, dají do toho všechno a individuální chyby napraví, nicméně se to moc nedařilo, a tak jsme během dvou minut dostali dva góly a následně ještě jeden gól navíc. Je potřeba si uvědomit, že špatným přístupem některých jednotlivců má důsledek na celkovou hru i dalším hráčům, co hrají poctivě. Bude potřeba se trochu uskromnit a mít pokoru k fotbalu."

 

MSŽD-U 14 sk. D

1.SC Znojmo - 1.HFK Olomouc 1:2 (1:1)

Branky: 14. Sytar - 25. Strašil, 74. Hanel

HFK: Študent - Matoušek, Hanel, Slouka, Prečan, Giesl, E. Novotný, Uličný, Bureš, Lysý, Strašil, Vejmola, N. Šuba, Weiser, Stojan, Kantor.

Trenér Jiří Hovorka: "Ve středeční předehrávce jsme chtěli zapomenout na nepříliš povedené utkání s Prostějovem a vrátit se zpět na vítěznou vlnu.
Úvodni dvacetiminutovka patřila domácím.Byli lepší týmem.Obdržený gól nás probudil,hra se vyrovnala a nám se podařilo do poločasu srovnat skóre.
V druhé půli už jsme převzali iniciativu, dobře kombinovali a domácí jsme přehrávali nejen kvalitou ,ale také bojovností a nasazenim celého souboru.To se nám nakonec podařilo a zaslouženě si odvážíme 3 body. Kluky moc chválíme za kolektivní výkon."

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 131196
Posledních 30 dnů: 2022 | Posledních 7 dnů: 524 | Poslední den: 48

© 2024 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne