1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Kategorie U12 herně uspěla na mezinárodním turnaji

Kategorie U12 herně uspěla na mezinárodním turnaji

Naše U12 byla mezi pozvanými na velmi kvalitně obsazený turnaj, který se konal týden po ukončení sezony v Hranicích na Moravě. Dvoudenní zápolení s kvalitními týmy ukázalo našim hráčům, hráčkám i trenérům, že jejich cesta je jednoznačně správná, tréninková píle se vyplácí. Výsledkem je solidní 14. příčka ve velmi těžké konkurenci českých i slovenských TOP týmů.

Svěřenci trenéra Daniela Kotka změřili své síly s velkými týmy Mladé Boleslavi, Zlína, Bohemians ale také např. s Topolčany ze Slovenska. V sobotu se ohdehrála utkání ve skupinách, kde se bojovalo o co nejlepší umístění před nedělním play off. Náš tým nakonec obsadil 3. místo.

V neděli tak čekala na Holici konfrontace s pražskými Klokany, následoval zápas s Hodonínem a pak mezinárodní bratrská bitva.

A jak trenér viděl průběh turnaje:

"V posledním víkendu této sezóny jsme se zúčastnili velmi dobře obsazeného turnaje v Hranicích. Již v sobotní skupinové fázi nás nečekalo nic snadného. Na úvod jsme porazili oslabený Motorlet Praha, který postihla před turnajem marodka. O to větší skok byl pro nás druhý zápas s Mladou Boleslaví. Soupeř byl dominantní po většinu utkání a my jsme se nedokázali vyrovnat jeho tempu hry. Tento zápas byl pro nás velmi cenou lekcí do zbytku turnaje. Následoval zápas s FC Zlín. S konečným finalistou turnaje jsme předvedli nejlepší výkon celého víkendu. Soupeře jsme pustili do minima šancí, sami jsme si jich vytvořili spoustu, k tomu i dvě penalty, které jsme bohužel neproměnili a tak zápas skončil bezbrankovou remízou. Posledním soupeřem ze skupiny byl slovenský FC Slovan Hlohovec. Slovan začal lépe, my jsme srovnávali tempo a skóre až v samotném závěru utkání. Nakonec z toho byla další remíza a postup ze 3. místa ve skupině."

"V prvním zápase nedělního playoff jsme narazili na Bohemians Praha. Bohužel jsme předvedli rozespalý úvod, dvakrát inkasovali a ze závěrečného tlaku jsme již neskórovali. Další zápas s Hodonínem měl podobný průběh. Horší start utkání, inkasovaná branka. Tentokrát se nám však podařilo zvýšenou aktivitou zápas otočit v náš prospěch. Do posledního zápasu s dalším ze slovenských soupeřů z Topolčan jsme vstoupili výborně. Soupeře jsme tlačili, vytvářeli si šance. Pak jsme však nešťastně inkasovali a tím se naše hra zhroutila. Po dvou individuálních chybách nám soupeř odskočil a zaslouženě zápas vyhrál."

"S celkovým působením našeho týmu na turnaji jsme spokojeni. Kromě zápasu s Boleslaví jsme s žadným soupeřem herně nepropadli. Nasbírali jsme cenné zkušenosti proti zvučným týmům, z kterých můžeme v příští sezóně těžit. Velké poděkování patří domácímu celku z Hranic a Michalovi Uhříkovi za pozvání a organizaci celého turnaje, který se nesmírně povedl. Poděkování zaslouží i rodiče za podporu po celé trvání turnaje. Děkujeme!" 

Jednotlivé výsledky:
HFK : Motorlet Praha - 5:0
HFK : FK Mladá Boleslav - 1:6
HFK : FC Zlín - 0:0
HFK : FC Slovan Hlohovec - 2:2
HFK : Bohemians Praha - 0:2
HFK : FK Hodonín - 2:1
HFK : FC Topolčany - 0:3


Celkové umístění: 14. místo

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 132069
Posledních 30 dnů: 1726 | Posledních 7 dnů: 444 | Poslední den: 62

© 2024 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne