1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

HOLICKÝ FOTBALOVÝ KLUB HLEDÁ HLAVNÍHO PARTNERA PRO MLÁDEŽ

HOLICKÝ FOTBALOVÝ KLUB HLEDÁ HLAVNÍHO PARTNERA PRO MLÁDEŽ

Holický fotbalový klub hledá hlavního partnera pro celou mládežnickou základnu 1.HFK Olomouc čítající 13 družstev - 3 dorosty, 4 žáky a 6 družstev přípravek.

Mládež trénuje v areálu stadionu 1.HFK Olomouc v Holici, kde má k dispozici 2 travnatá hřiště, velkou tréninkovou plochu, hřiště s umělým trávníkem 3. generace, posilovnu, administrativní zázemí a další.  

Snahou klubu je najít cestu k zabezpečení a hlavně rozvoji mládežnických týmů. Vytvářet kvalitní podmínky pro výchovu dětí, rozšiřovat členskou základnu a zlepšovat sportovní zázemí. 

Vše má jediný důvod - není nám jedno, kde a jak děti tráví svůj volný čas, i proto se snažíme přilákat do areálu holického klubu širokou veřejnost (pro kterou už nyní plánujeme řadu společenských akcí) a další volnočasové sdružení, zájmové spolky, sportovní kluby a jiné organizace.

Věříme, že se nám podaří postupně najít silného partnera pro mládež, který bude mít zájem nám v tomto nelehkém boji pomáhat.

Potenciálním partnerům nabízíme reklamní plochy areálu, výhradní zastoupení na dresech, vycházkovém, tréninkovém a zápasovém vybavení všech mládežnických celků, administrativní zázemí, možnost podílet se přímo na chodu, rozvoji mládeže a klubu a mnohé další.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 775 193 438 nebo e-mailu: 1.hfk@seznam.cz

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 90998
Posledních 30 dnů: 2198 | Posledních 7 dnů: 615 | Poslední den: 107

© 2022 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne