1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Nabídka pro členy klubu - sportovní vybavení NIKE

Nabídka pro členy klubu - sportovní vybavení NIKE

1.HFK Olomouc se dohodl na spolupráci se společností TOP4FOOTBALL, která se specializuje na prodej sportovního vybavení celosvětové značky NIKE.

Pro členy našeho klubu (hráče, realizační tým a funkcionáře) nabízíme možnost nákupu vybavení značky NIKE u společnosti TOP4FOOTBALL za výhodných podmínek se slevou 45% z platných doporučených maloobchodních cen na teamové zboží NIKE z katalogu, který si můžete prohlednout níže na odkaze:

https://i1.t4s.cz/downloads/team/nike-19.pdf

objednané přes fotbalový klub 1.HFK Olomouc (objednávky přijímáme na e-mailu: 1.hfk@seznam.cz).

Dále slevu 30% z platných doporučených maloobchodních cen na odebrané zboží pořízené přes internetový e-shop: https://top4football.cz/ nebo v síti prodejen dodavatele na základě členské klubové karty, o kterou je možné požádat přes trenéra daného mužstva.

Sleva se nevztahuje na zboží, na které je již v průběhu sezóny poskytována plošná akční sleva (vyšší než sleva uvedená výše).

Na individuální nákupy nebo objednávky členů 1.HFK Olomouc jsou poskytovány slevy uvedené výše a jednotlivé nákupy a platby za zboží si řeší členové individuálně. Platby za individuální nákupy členů se realizují na dobírku (nákup na e-shopu) nebo hotově či bankovní kartou (nákup na prodejně). Pro poskytnutí slevy je potřeba mít členskou klubovou kartu.

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 90998
Posledních 30 dnů: 2198 | Posledních 7 dnů: 615 | Poslední den: 107

© 2022 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne