1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

1. HFK Olomouc
1. HFK Olomouc

12. kolo, Ne 20.10 14:30

FK Kozlovice1
1. HFK Olomouc0

FK Šumperk

11. kolo, So 12.10 15:00

1. HFK Olomouc2
FK Šumperk1

1. HFK Olomouc

10. kolo, So 05.10 15:00

SK Hranice0
1. HFK Olomouc4

1. HFK Olomouc

9. kolo, Ne 29.09 10:15

FC Brumov0
1. HFK Olomouc1

FC TVD Slavičín

8. kolo, So 21.09 15:30

1. HFK Olomouc2
FC TVD Slavičín2

1. HFK Olomouc

7. kolo, So 14.09 14:00

FC Vsetín1
1. HFK Olomouc0

1. FC Viktorie Přerov

6. kolo, So 07.09 16:00

1. HFK Olomouc4
1. FC Viktorie Přerov0

1. HFK Olomouc

5. kolo, So 31.08 16:00

FK Hodonín2
1. HFK Olomouc0

FC Strání

4. kolo, So 24.08 14:00

1. HFK Olomouc3
FC Strání0

1. HFK Olomouc

3. kolo, Ne 18.08 16:30

FK Nové Sady1
1. HFK Olomouc3

TJ Slovan Bzenec

13. kolo, So 26.10 14:30

1. HFK Olomouc
TJ Slovan Bzenec

1. HFK Olomouc

1. kolo, Ne 03.11 14:00

Tatran Všechovice
1. HFK Olomouc

Nový pohárový ročník startuje už 28. 7.

Nový pohárový ročník startuje už 28. 7.

Soutěžní ročník 2019/2020 soutěže MOL Cup zná termíny utkání předkola a prvního kola.

Soutěž začne předkolem, ve kterém se odehraje celkem 54 zápasů. První utkání se odehrají 28. 7. 2019 na Moravě, v Čechách se bude hrát o následujícím víkendu 3. 8. 2019. Úřední termín začátku těchto utkání je v 17 hodin.

ZÁPASY PŘEDKOLA:

1. Přední Kopanina – Ostrá
2. Komárov – Hořovicko
3. Nová Včelnice – Sedlčany
4. Nové Sedlo – Baník Souš
5. Srbice – Brozany
6. Skalice u Č.L. – Libiš
7. Libčany – Nymburk
8. Mor. Třebová – Vysoké Mýto
9. Slaný – Přeštice
10 .Poříčany – Český Brod
11. Kutná Hora – Meteor Praha
12. Rokycany – Aritma Praha
13. Petřín Plzeň – Hostouň
14. Hvězda Cheb – Zbuzany
15. Louny – Brandýs n. L.
16. Štětí – Velké Hamry
17. Česká Lípa – Motorlet Praha
18. Letohrad – Čáslav
19. Hlinsko – Kolín
20. Beroun – Tatran Rakovník
21. Březová – Doubravka
22. Náchod – Horky n. J.
23. Soběslav – Jindřichův Hradec
24. Dobříš – Klatovy
25. Mariánské Lázně – SK Rakovník
26. Kladno – Ostrov
27. Trutnov – Přepeře
28. Dvůr Králové – Benátky n.J.
29. Chomutov – Neratovice
30. Admira Praha – Živanice
31. Sokol Želetava – Tasovice
32. TJ Unie Hlubina – Heřmanice
33. 1. FC Olešnice u Bouzova – Nové Sady
34. TJ Sokol Nevšová – Slavičín
35. Dětmarovice – Bohumín
36. Skaštice – Blansko
37. Všechovice – Hranice
38. Velká Bíteš – Velké Meziříčí
39. Polná – Stará Říše
40. Start Brno – Vrchovina
41. Žďár nad Sázavou – Humpolec
42. Ždírec – Havlíčkův Brod
43. Lanžhot – Hodonín
44. Brumov – Strání
45. Vsetín – Valašské Meziříčí
46. Šumperk – Kroměríž
47. Přerov – Otrokovice
48. Polanka – Nový Jičín
49. Frenštát – Kozlovice
50. Bruntál – Rýmařov
51. Bzenec – Rosice
52. Havířov – Hlučín
53. Frýdlant – Dolní Benešov
54. 1. HFK Olomouc – Vyškov

První kolo, do kterého se zapojí i týmy z FORTUNA NÁRODNÍ LIGY, je naplánováno na 14. 8. 2019. Úřední termín výkopu všech utkání je opět naplánován na 17. hodinu.

ZÁPASY 1. KOLA: 

Vítěz ut. 1 – Vlašim
Vítěz ut. 2 – Loko Vltavín
Vítěz ut. 8 – Pardubice
Vítěz ut. 6 – Zápy
Vítěz ut. 15 – Ústí nad Labem
Vítěz ut. 5 – Králův Dvůr
Vítěz ut. 4 – Sokolov
Vítěz ut. 3 – Táborsko
Vítěz ut. 20 – Dukla Praha
Vítěz ut. 14 – Domažlice
Vítěz ut. 16 – Varnsdorf
Vítěz ut. 7 – Chlumec n.C.
Vítěz ut. 11 – Chrudim
Vítěz ut. 19 – Ústí nad Orlicí
Vítěz ut. 18 – Hradec Králové
Vítěz ut. 10 – Velvary
Vítěz ut. 22 – Vikt. Žižkov
Vítěz ut. 13 – Karlovy Vary
Vítěz ut. 9 – Vyšehrad
Vítěz ut. 23 – Benešov
Vítěz ut. 26 – Štěchovice
Vítěz ut. 24 – Písek
Vítěz ut. 12 – Vítěz ut.30
Vítěz ut. 17 – Vítěz ut.29
Vítěz ut. 21 – Vítěz ut.25
Vítěz ut. 27 – Vítěz ut.28
Vítěz ut. 41 – Jihlava
Vítěz ut. 54 – Zbrojovka Brno
Vítěz ut. 36 – Líšeň
Vítěz ut. 35 – Třinec
Vítěz ut. 44 – Prostějov
Vítěz ut. 46 – Vítkovice
Vítěz ut. 43 – Znojmo
Vítěz ut. 37 – Petřkovice
Vítěz ut. 48 – Frýdek Místek
Vítěz ut. 50 – Uničov
Vítěz ut. 45 – Vítěz ut. 34
Vítěz ut. 49 – Vítěz ut. 52
Vítěz ut. 31 – Vítěz ut. 40
Vítěz ut. 32 – Vítěz ut. 53
Vítěz ut. 51 – Vítěz ut. 38
Vítěz ut. 42 – Vítěz ut. 39
Vítěz ut. 33 – Vítěz ut. 47 

Diskuze

Tabulka

1. FK Kozlovice 11 26:8 26
2. FK Hodonín 11 26:8 24
3. FC TVD Slavičín 11 34:9 23
4. 1. HFK Olomouc 11 23:11 22
5. FC Strání 11 16:11 18
6. SK Hranice 11 20:21 18
7. FC Vsetín 11 10:13 16
8. TJ Skaštice 11 31:23 15
9. FK Nové Sady 11 20:18 14
10. TJ Slovan Bzenec 11 18:25 12
11. FK Šumperk 11 15:28 12
12. 1. FC Viktorie Přerov 11 9:28 9
13. FC Brumov 11 6:27 7
14. Tatran Všechovice 11 9:33 1

Kompletní tabulka

Střelci týmu

Žádné statistiky střelců.
Olomoucký kraj Investol Timoris Machovský Olomouc.eu TOP4FOOTBALL INFINatura CZ ART HAIR DESIGN Mia reality
HCI Spedition
Kar group Cyklosport Pramos Založfirmu Sigma Shop Morseva Libli SportujvOlomouci Sportnect BP stavby Morava MŠMT Rádio Haná Ondrášovka ARROWS Nadace Malý Noe Inzulínek z.s.

Počet návštěv: 18105
Posledních 30 dnů: 3487 | Posledních 7 dnů: 786 | Poslední den: 99

© 2019 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne