Ve 4. kole se juniorce našeho klubu nedařilo

Do dnešního utkání jsme chtěli vstoupit aktivně a snažit se dostat soupeře hned od začátku pod tlak.

To se nám ale moc nedařilo! Mužstvo Nových Sadů výborně bránilo a dobrým pohybem narušovalo náš postupný přechod do útočné fáze.

Přesto jsme šli do vedení, když se chytře trefil z volného přímého kopu Tomáš Mazouch 1:0.

Za deset minut bylo srovnáno. Po faulu ve vápně kopal hostující kapitán pokutový kop a vyrovnal na 1:1.

Do  poločasu jsme mohli přidat druhou branku, ale ve vyložené šanci trefil Erik Němec jen břevno.

Po přestávce jsme v obranné fázi několikrát propadli a soupeř se díky tomu více dostával do hry, byl důraznější v osobních soubojích, lépe kombinoval, proměňoval šance a zaslouženě vyhrál.

V příštím zápase musíme hodně zapracovat na zlepšení celkového herního projevu, lépe bránit a přidat více důrazu v osobních soubojích!

1.HFK Olomouc B - FK Nové Sady B         2:4 (1:1)