1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Členské klubové příspěvky

Vedení klubu se rozhodlo z důvodu enormního růstu nákladů navýšit členské příspěvky

 

Z důvodu růstu cen energií, pohonných hmot a dalších neustále se zvyšujících nákladů jsme nuceni přistoupit ke zvýšení členských klubových příspěvků. Několik let jsme naše klubové příspěvky držely na stejné úrovni, ale nyní jsme z důvodu aktuální ekonomické situace nuceni ke zvýšení příspěvků přistoupit.

Jsme v situaci kdy nám rostou takřka všechny náklady - elektřina, plyn, teplo, pohonné hmoty, odměny trenérům, veškeré náklady na správu hřišť a celého areálu a v této situaci jsme nuceni část takto rostoucích nákladů přenést do zvýšených členských příspěvků. Nechceme na rodiče přenést veškeré zvýšení nákladů, ale z důvodu finanční stability klubu zvyšujeme členské příspěvky o 20 - 30% dle dané kategorie. 

Pokud budete mít problém s úhradou členských příspěvků, můžeme Vás propojit s některými nadačními fondy, které sportovní činnost podporují. Nadále stále platí, že činnost našeho klubu je dotovaná z dotací města Olomouce, Olomouckého kraje, Národní sportovní agentury či Fotbalové asociace České republiky, bez kterých by náš klub fungovat nemohl. Stejně tako těmto subjektům jsme i velmi vděční našim partnerům a sponzorům, díky kterým se náš klub může neustále posouvat a rozrůstat. 

 

Děkujeme za pochopení a vstřícnost!

Ing. Martin Krejčí

Prezident 1. HFK Olomouc spolek

______________________________________________________________________________________________________________________________

 

Členské klubové příspěvky zakládají hráčům právo na členství v klubu, příslušnost k jednotlivým mužstvům klubu a možnost využívat personální a materiální zázemí klubu pro vlastní organizovanou sportovní činnost. Stále také platí, že pokud je u nás v klubu evidováno více sourozenců, platí se vždy pouze za  jednoho z nich - a to za toho nejstaršího.

 

Členové našeho klubu platí pololetně Členské klubové příspěvky dle sazebníku níže - termín splatnosti viz. níže, odstavec Termíny splatnosti.

 

Dále na začátku každého roku platí členové našeho klubu jednorázový poplatek za členství ve Fotbalové asociaci České republiky (FAČR). Za dospělou osobu stanovila FAČR poplatek ve výši 400,- Kč a za mládež 200,- Kč - termín splatnosti členství v FAČR je do 28. února daného roku

 

Nové sazby členských klubových příspěvků 

Družstvo 

Pololetní členské

klubové příspěvky

Členství v FAČR

Přípravka U6, U7

1.700,- Kč

200,- Kč

Přípravka U8, U9, U10, U11

2.000,- Kč

200,- Kč

Žáci U12, U13, U14, U15

3.000,- Kč

200,- Kč

Dorost st. a ml.

3.250,- Kč

200,- Kč

 

Termíny splátek

LETNÍ - výběr od 15.7. do 31.8. 

ZIMNÍ - výběr od 15.1. do 28.2. 

Příspěvky FAČR - 100,- Kč - výběr od 1.1. do 28.2. 

 

Platební možnosti

Příspěvky je možné odevzdat osobně v sekretariátu klubu oproti Pokladnímu příjmovému dokladu nebo poslat na klubový účet č.: 1805647359 / 0800 u České spořitelny, a.s. (jako variabilní symbol uveďte rodné číslo osoby, za níž je členský klubový příspěvek placen - hráč, trenér, asistent, vedoucí, funkcionář, fanoušek). 

 

V případě nezaplacení členství v FAČR a Členského klubového příspěvku v daném termínu se členové vystavují riziku nenastoupení v utkání a vyloučení z klubu !!! Za výběr členských příspěvků zodpovídají trenéři jednotlivých družstev.

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 131196
Posledních 30 dnů: 2022 | Posledních 7 dnů: 524 | Poslední den: 48

© 2024 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne