Junioři zvládli domácí utkání s Čechovice

Zápas s Čechovicemi se mi hodnotí dobře, protože jsme na 100 procent plnili vše, co jsme si řekli v kabině  a zaslouženě jsme získali tři body.

Od začátku hráli kluci pěkný kombinační fotbal a vynikali ve všech herních činnostech. První branku vstřelil  ve 26. minutě krásnou střelou pod břevno z volného přímého kopu Radek Kubáč. Za 5 minut nato se  na pravé straně šikovně uvolnil Erik Němec na jehož centr si počkal na zadní tyči Jirka Derco a bylo to 2:0.

Ve druhé půli měl soupeř trošku více ze hry, ale dobrým pohybem a poctivou obranou jsme ho do vážnějších šancí nepustili. Jedinou branku vstřelili hosté až těsně před koncem utkání. Škoda, že jsme lépe nedohráli brejkové situace do otevřené obrany soupeře. Chtělo to více klidu a lépší řešení herní situace.

Teď nás čekají dvě utkání venku a musíme se na ně pečlivě připravit.