Dvoubrankové vedení jsme nakonec neudrželi

Dnešní utkání se Sokolem Plumlov bylo utkání dvou rozličných poločasů, ze kterého vyšlo po penaltovém rozstřelu nakonec lépe mužstvo domácích.

V prvním poločase se nám dařilo více držet míč, lépe jsme kombinovali a rychlým přechodem jsme se dostávali do útočné fáze a do zakončení. Po čtvrt hodině hry jsme po rohovém kopu vsítili první branku. Druhou jsme přidali ve 22. minutě, když se střelou na zadní tyč krásně trefil Jiří Derco. Do konce poločasu jsme si vytvořili ještě dvě slibné šance, ale Kotůlkovu přízemní střelu k tyči zlikvidoval domácí brankář a po centru výborně hrajícího Görlicha minul branku Rada.

Ve druhém poločase soupeř zjednodušil hru, byl aktivnější a důraznější v osobních soubojích a to vedlo k vyrovnání skóre. V 73. minutě se prosadil opět po rohovém kopu mladičký Tylich a otočil vývoj utkání na naši stranu, ale Plumlovští bojovali a těsně před koncem vyrovnali po standartní situaci na 3:3. Penaltový rozstřel zvládli nakonec lépe hráči domácího celku.

Už třetí utkání v řadě máme výborný vstup do začátku, dovedeme si vytvořit spoustu brankových příležitostí a dát gól nebo dva. Do začátku druhé půle ale jakoby nastoupí jiné mužstvo! Nejsme schopni udržet míč, ztrácíme důraz a vlastními chybami dostaneme soupeře do hry! Vstup do druhého poločasu musíme do příštího zápasu rozhodně zlepšit!

TJ Sokol Plumlov - 1.HFK Olomouc      4:3 (0:2) na penalty 5:3