Béčko zvítězilo v Protivanově

Nedělní utkání jsme zvládli na výbornou a přesto, že jsme neměli nikoho na střídání, vezeme z Protivanova tři body.

Do zápasu jsme šli s jasnou taktikou hrát poctivě odzadu a hrozit z rychlých brejků. To senám povedlo náramně, když se hned ve 4. minutě trefil po centru z pravé strany na první tyč Jiří Derco - 0:1.

Rychlé vedení nás uklidnilo, výborně jsme bránily, byli jsme kombinačně lepší a díky dobrému přechodu do útoku jsme častěji ohrožovali soupeřovu branku. Těsně před koncem prvního poločasu přidal z rychlého brejku druhou branku opět Jirka Derco a do šaten jsme šli s dvoubrankovým vedením.

V kabině jsme si důrazně řekli, že se nemůže opakovat špatný začátek druhého poločasu jako v předchozích utkáních! Soupeř sice zvýšil úsilí, měl více ze hry a vypracoval si i několik dobrých šancí. Ty ale bravurně zlikvidoval náš brankař Dominik Neoral.

My jsme se dostali ještě do jedné vyložené šance, ale Erik Němec se mezi tyče netrefil.

Vzhledem k tomu, že jsme neměli nikoho na lavce a do zápasu jsme nemohli poslat nikoho na oživení, zaslouží kluci za odmakaný zápas velkou pochvalu. Hráli v dobrém pohybu, nasazení a s důrazem v osobních soubojích.

V dalším utkání přivítáme na domácím hřišti soupeře z vrchních pater tabulky a musíme se na něj kvalitně připravit.

SK Protivanov - 1.HFK Olomouc B         0:2 (0:2)

Sestava HFK B: Neoral - Pospíšil, Kubáč, Rada, Němec, Henkl, Marek, Derco, Doseděl, Krumpolc, Tylich.