A tým srovnal síly s divizní Bíteší ze skupiny D

PU, sobota 23.2.2019, 13:30 hod., hřiště UMT Holice

Holický A tým změřil síly s divizním týmem FC PBS Velká Bíteš.

Hodnocení utkání trenérem Jaromírem Lukáškem: "Dnes jsme sehráli zápas s Velkou Bíteší, která hraje druhou skupiny divize D. Tento zápas nám opět ukázal, kde jsou naše možnosti a taky rezervy. V prvním poločase jsme začali aktivně a dostavil se výsledek v podání branky po standardce, kdy dorážel míč Drmola 1:0. Potom jsme trošku ustoupili ze scény a soupeř nám dal gól na 1:1. O chvilku později si vybral chvilku gólman Neoral a soupeř toho využil a dal gól na 1:2. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a odměnou bylo otočeni skóre na 3:2, když se trefili Henkl a Buček. Soupeř se ale nevzdal a po našich hrubých chybách v obraně jsme soupeři dovolili otočit výsledek na konečných 3:4. Opět mi toto utkání ukázalo, že není důležité vyhrát 7:1 nad soupeřem Krajského přeboru, ale právě tyto zápasy jsou to, co potřebujeme hrát. Ukázalo se, že někteří hráči musí začít lépe bránit a hlavně mít zdravou sebereflexi, jinak budeme dostávat takto zbytečné góly a to potom srazí mančaft, který dopředu hrál jinak dobře, ale bez dobré defenzivní činnosti to nepůjde“.

1.HFK Olomouc - FC PBS Velká Bíteš                        3:4 ((1:2)

Sestava HFK:Neoral - Rajnoha, Drmola (46. Vlk), Krejčí, Krumpolc - Buček, Kotůlek, Juráš, Bernatík, Henkl - Stoklasa.