Dorost U16 remizoval s Prostějovem

Proti velmi silnému soupeři, který získal po podzimní části soutěže o neuvěřitelných 32 bodů víc než naše mužstvo, jsme podali přístupem i fotbalově velmi dobrý výkon a štěstěna nám navíc v úplném závěru ukázala svou přívětivou tvář, když jsme z poslední akce utkání vyrovnali po trestném kopu Chudého a dorážce Pavelky na konečných 2-2.

K vidění byl pohledný, agresivní a do poslední minuty napínavý zápas. V první patnáctiminutovce se hosté dostali do dvoubrankového vedení i přesto, že utkání bylo opticky vyrovnané. Naše individuální chyby však byly po zásluze potrestány.  Slouží nám ke cti, že jsme se o příznivý výsledek rvali i po tomto nepříjemném direktu po celých zbývajících téměř 70 minut, za což jsme byli po zásluze odměněni ziskem jednoho bodu. Předvedená hra i výsledek je pro nás povzbuzením do další práce.

1.HFK Olomouc U16 - 1.SK Prostějov U16           2:2 (0:2)

Góly:  11. 0:1, 13. 0:2, 53. 1:2 Dokoupil (samostatná akce), 81. 2:2 Pavelka (Chudý)

Sestava: do utkání zasáhlo všech 16 nominovaných hráčů - Zbořil, Dokoupil, Kropáček, Pavelka, Drábek, Tománek, Chudý, Malý, Tylich, Outlý, Koníček, Bartoník, Andrýsek, Pavlica, Hnilica, Svrčina. Trenér Mrázek, vedoucí mužstva Tylich Jaroslav st.