I v druhém přípravném utkání holičtí uspěli, a to proti 1.SK Prostějovu

Středa 12.7.2017, 17:30 hod. - 2. PU, stadion Lipová

I v druhém přípravném utkání zvítězili holičtí fotbalisté. Tentokrát to bylo proti 1.SK Prostějovu poměrem 1:3, v jehož realizačním týmu jsou bývalí trenéři HFK Oldřich Machala a Petar Aleksijević.

V prvním poločase se trefil do sítě Alex Řehák, který proměnil penaltu nařízenou po ruce jednoho z obránců 0:1.

Po změně stran se prosadil Buček, kterému narazil na půlící čáře míč Chlopek a svůj únik pohotově proměnil střelou podél padajícího brankáře 0:2.

V 86. minutě stačil ještě snížit Hapal na 1:2.

Konečné slovo ale měli hráči HFK v 89. minutě, kdy se po centru Seiberta krásně hlavou prosadil na přední tyči Chlopek 1:3.

1.SK Prostějov - 1.HFK Olomouc             1:3 (0:1)

Branky: 38. Řehák, 72. Buček, 89. Chlopek - 86. Hapal. Rozhodčí: --. Delegát: --. ŽK:. Diváci: --.

1.SK Prostějov: Neoral - Kroupa, Zimčík, Schlehr, Pančochář, Hapal, Šteigl, Petrovič, Machynek, Schuster, Sus. Náhradníci: Šarman - Škrabal, Moštěk, Danis, Sečkář, Machálek, Zapletal, Fládr, Rus, Langer, Petržela. Realizační tým - trenér: Oldřich Machala, asistent: Petar Aleksijević, vedoucí mužstva: --, masér: --, kustod: --, lékař: --.

1.HFK Olomouc: Mucha (46. Snášel) - Seibert, Řehák, Plesník (46. Drmola) Přikryl (46. Havlas) -  Bořil (46. Němec), Buček, Banásik (46. Spurný), Weinlich, Chlopek - Krejčí (46. Blažkovský). Náhradníci: Snášel - Drmola, Havlas, Němec, Spurný, Blažkovský. Realizační tým - trenér: Roman Sedláček, asistent: --, vedoucí mužstva: Miroslav Derco, masér: --, kustod: Jiří Slavíček, lékař: MUDr. Daniel Ditmar.

Následující kolo: o víkendu sehrají holičtí překolo poháru MOL Cupu proti Šumperku, a to v neděli 16.7.2017 v 17.00 hod. na stadionu v Šumperku.