I z Valašského Meziříčí nepřivezli dorostenci body

Dnes jsem použil téměř totožný nadpis jako před týdnem. Jen jsem vyměnil Nový Jičín za Valašské Meziříčí. A nejen proto, že jsme oba týmy obě svá utkání prohrály. Ta utkání totiž měla podobný průběh:

V soutěži U19 sice Valašské Meziříčí figuruje na prvním místě, ale i tak jsme věřili, že chceme vyhrát. Jenže i toto utkání probíhalo jako přes kopírák jako ta předcházející. První poločas vyrovnaná hra, před poločasem první branka z pokutového kopu a opět nařízený správně. Potom naše tutovky a naopak druhá branka po lajdácké chybě a třetí branka z trestného kopu, která se měla chytat. V závěru naše snížení na konečných 3:1. A hlavní rozdíl mezi soupeři? Domácí kluci hráli fotbal dospělých, tedy s důrazem a odhodláním v osobních soubojích, my naopak fotbal odhadem mladšího dorostu. Sice snaha, ale ta už v této kategorii nestačí. My děláme chyby, které soupeř potrestá a my je k chybám nedonutíme a oni nás silou „převálcují“.

U17 také hrála podobné utkání, jako před týdnem. Opět srovnatelný soupeř s motivací porazit vedoucí tým v tabulce z Olomouce a to stačilo. Malá „umělka“ jim v tom vyhovovala a naše závěrečná snaha o vyrovnání nepomohla.

FC Valašské Meziříčí U19 – 1.HFK Olomouc U19         3:1 (1:0)

Branka: 86.Vinter

Sestava: Kotek – Kročil (76. Král Pavel), Fleischmann, Kubeša, Görlich – Doseděl (68. Pleva), Rada – Henkl (46. Král Matěj), Stoklasa, Vinter – Filípek (81. Zajíček David).

Trenér: Palička Vlastimil, asistent trenéra: Drabiščák Martin

FC Valašské Meziříčí U17 – 1.HFK Olomouc U17        2:1 (1:0)

Branka: 71.Chudý

Sestava: Čtvrtlík – Pavlica, Dokoupil, Pavelka (72. Drábek), Malý – Tománek, Tylich (41. Tichý), Chudý, Svrčina (54. Bartoník) – Koníček, Outlý.

Trenér: Tománek Aleš