Juniorka HFK převálcovala Dubicko

Holická juniorka přivítala v 6. kole Krajského přeboru mužů na domácí půdě tým FC Dubicko.

V jeho kádru nastoupili dva bývalí hráči HFK - Luboš Pinkava, kterého si mnozí pamatují v dresu HFK z druhé ligy a Lukáš Malínek, který ještě nedávno hájil naše barvy.

Mladíci holického béčka se do svého soupeře pustili s vervou a během prvního poločasu utkání rozhodli.

V 15. minutě se trefil Foukal, když odražený centr poslal z penalty k tyči 1:0.

Za tři minuty se opět měnil stav utkání. V 18. minutě se krásně uvolnil Spurný a technickou šajtlí poslal míč k tyči 2:0.

Hosté měli několik náznaků šancí, ale jejich zakončení nebylo ohrožující.

O další čtyři minuty později unikl po pravé straně Tilkeridis a přesným centrem našel hlavu Patrika Chlopka, který nedalů brankáři šanci 3:0.

Konečnou tečku za utkáním udělal už ve 30. minutě Žůrek, když pohotově vystřelil z hranice velkého vápna, míč proletěl skrumáží těl a bylo to 4:0 pro HFK.

Po zbytek utkání blo k vidění ještě několik šancí na obou stranách,a le na výsledku se už nic nezměnilo a holické "B" tak zvítězilo 4:0 nad Dubickem.

1.HFK Olomouc B - FC Dubicko              4:0 (4:0)

Branky: 15. Foukal, 18. Spurný, 20. Chlopek, 30. Žůrek.

Rozhodčí: Motal - Hubený, Petrásek.

1.HFK Olomouc B: Snášel - Krumpolc, Drmola, Foukal, Havlas, Chlopek (62. HOlešinský), Žůrek (69. Ďurina), Němec, Kročil, Spurný, Tilkeridis (79. Kubica). Trenér: Jiří Derco.

FC Dubicko: Havlíček - Večeřa, Skácel, Skopal, Schmidt J., Malinovský, Demeter, Pinkava, Malinek, Schmidt M., Cejpek. Trenér: Milan Schmidt.