Juniorka na závěr podzimu zaslouženě porazila Zábřeh

V posledním utkání podzimní části krajského přeboru na stadion v Holici přijel Zábřeh a naši kluci si chtěli ziskem tří bodů vylepšit bodové konto, což se jim podařilo. Kromě mladých kluků odchovanců jim tentokrát přišli na pomoc tři hráči kádru A mužstva a bylo to vidět.

První poločas vyhráli 2:0, proto byla škoda, a mělo by to být pro ně poučením, polevení na začátku druhého poločasu, které soupeř využil ke snížení na 2:1.

Potom jsme mohli několikrát vstřelit uklidňující třetí branku, ale rozhodující bylo, že nedošlo k vyrovnání soupeře a tři body zůstaly v Holici.

Hodnocení utkání trenérem Milanem Kovaříkem: "Zápas jsme měli od začátku pod kontrolou, kdy nám hodně pomohli kluci z áčka a zásluhou Tomáše Drmoli šli už v 15. minutě do vedení. Ještě do poločasu přidal druhou branku další posila Juráš. Druhý poločas nás hosté zatlačili a brzy snížili na 2:1. Zápas jsme naštěstí už dokonce ukopali, ikdyž hra za moc nestala. Chtěl bych poděkovat Krejčímu, Jurášovi a Drmolovi, že nám v tomhle zápase pomohli a za celou půlku sezóny Jurášovi, že když bylo potřeba, tak vždy přišel a svým výkonem byl příkladem pro naše mladé mužstvo!

1.HFK Olomouc B - SK Sulko Zábřeh           2:1 (2:0)

Branky: 15. Drmola, 34. Juráš.

Sestava: Kubica - Vinter, Drmola, Kročil, Henkl - Juráš, Rada (83. Valouch) - Němec (46. Holešinský), Fialka (67. Hladký), Stoklasa - Krejčí.

Trenér: Kovařík Milan