Opět remíza U19 a výhra U17, tentokrát ve Vsetíně

Zdá se vám nadpis komentáře k dalšímu utkání U19 a U17 podobný s tím předchozím před týdnem? To se vám nezdá, on je totiž podobný. A to proto, že obě dvojutkání měla podobný průběh a podobné výsledky. Text bych mohl docela jednoduše skopírovat. Proto jen stručně.

Bezbranková remíza U19 byla výsledkem hodně nepřesností v útočné fázi hry, neklidu v zakončení a slušné organizace hry v defenzívě. Na zlepšení práce s míčem pracujeme každý trénink, ale jde to opravdu ztuha. Soupeř měl evidentně velkou motivaci porazit soupeře, který hrál několik sezón MSDL a po závěrečném hvizdu to dal najevo. 

I U17 sehrála hodně podobné utkání, jako před týdnem. Už na první pohled fotbalově šikovní, ale fyzicky podstatně méně vyspělí kluci ze Vsetína na naše nestačili. Stejně jako před týdnem jsme neproměnili další šance a hra se postupně rozpadla do individuálních akcí, které neměly potřebný efekt v podobě dalších branek. I tak to bohatě stačilo na zisk tří bodů, ale hra by měla mít lepší parametry. 

FK Vsetín - 1.HFK Olomouc U19              0:0  

Sestava: Kotek – Görlich, Fleischmann, Kubeša, Hrdlička (46. Pleva) – Doseděl, Rada (80. Tylich) – Henkl, Stoklasa, Král Matěj (80. Svrčina) – Galko (80. Outlý).

Trenér: Vlastimil Palička, asistent trenéra: Martin Drabiščák

FK Vsetín -  1.HFK Olomouc U17             0:4 (0:3)

Branky: 20. a 33. Svrčina, 36. Outlý, 74. Tylich

Sestava: Čtvrtlík – Tománek, Dokoupil, Pavelka (41. Koníček), Drábek (31. Pavlica) – Andrýsek (41. Tichý), Chudý (56. Hnilica), Tylich, Svrčina, Malý – Outlý (41. Bartoník).

Trenér: Petr Mrázek