Poslední přípravné utkání s divizním týmem jako generálka

Generálka, sobota 9.3.2019, 11:00 hod., hřiště TJ Sokol Lanžhot

V generálce na mistrovské zápasy jsme se utkali s mužstvem se sousední skupiny divize D.

V tomto utkání se mužstva rozešla nerozhodně.

Hodnocení trenéra Jaromíra Lukáška: "Dnes jsme sehráli zápas do Lanžhotu, účastníkem divize D. Soupeř měl v sestavě zkušené hráče, kteří kopali první slovenskou ligu a bylo to znát. Navíc Lanžhot nastoupil v rozestavení 3-4-3. Naši kluci se s tím vypořádali velice dobře a tentokrát jsme si v obranné fázi počínali dobře. Soupeř nás překonal z penalty, kdy nám míč prostrčil pěknou kolmičkou a my jsme bohužel faulovali. Domácí penaltu proměnili a bylo to 1:0. Hned na to jsme ale odpověděli dobře zahranou standardkou, kdy ji rozehráli Buček, Horka, Bořil a na konci byl Rajnoha 1:1. Potom se hra hrála převážně mimo pokutové území. Lanžhot měl už jen jednu střelu na bránu, my jsme  zahrozili z rohu, kdy Horka mohl dát jednoduchý gól, ale nestalo se. Kluky nicméně musím pochválit, protože to byl dobrý, zkušený a technický soupeř a ikdyž jsme si šancí moc nevytvořili, tak jsme Lanžhot do ničeho nepustili. Pevně věřím, že na sezónu budeme dobře připraveni a prvního soupeře ze Vsetína porazíme. 

TJ Sokol Lanžhot - 1.HFK Olomouc          1:1 (1:1)

TJ Sokol Lanžhot: Klimeš - Mikúšek, Včelka, Dobšíček - Šenk, Krejčíř, Hílek, Michna - Bartal, Dovhanyuk, Kleiber, střídali: Lapin, Žáček.

1.HFK Olomouc: Kubica - Krumpolc, Kotůlek, Krejčí, Rajnoha - Buček, Juráš, Kubáč, Bořil, Horka - Cikryt. Střídal: Stoklasa za Borila