V úvodním kole to stačilo pouze na remízu

1.kolo, MSD, sk. E, sobota 4.8.2018, 17:00, hřiště Vsetín V úvodním kole Moravskoslezské divize nastoupili holičtí na půdě Vsetína. Utkání začalo za úmorného vedra a tomu odpovídalo i tempo hry. Oboustranně bylo utkání v prvním poločase bez větších šancí. I přesto ale šli do vedení domácí. Po chybě obrany a následném centru se za domací prosadil Hořelica, psala se 29. minuta 1:0. Do konce poločasu se stav bohužel nezměnil. Po změně stran holičtí zvýšili tempo hry a dostavili se i šance. Velkou šanci neproměnili Buček a Bořil. Po nich měl tutovku Spurný, ale ten také vyšel naprázdno. Prosadit se podařilo až Rajnohovy v 52. minutě po rohu Bučka. Hlavou poslal míč k tyči 1:1. V tomto momentě měli holčtí jasně navrh. Bohužel se jim nepodařilo zužitkovat tuto přehavu gólově. V závěru utkání už to byla křeč a utkání tak nakonec skončilo nerozhodně 1:1. FC Vsetín - 1.HFK Olomouc 1:1 (1:0) Branky: 29. Hořelica - 52. Rajnoha Rozhodčí: Bebenek - Dudek, Kaloč. Delegát: Mudra. FC Vsetín: Eliáš - Dulík, Janků, Mydlář, Surovec, Stuchlík, Jaroš, Maček, Naňák, Hořelica, Bublák. 1.HFK Olomouc: Kalina - Krumpolc (56. Fialka), Vlk, Rajnoha, Koutek, Horka (19. Spurný), Schmidt, Bořil (82. Malenda), Krejčí.