Výhra U19 s Novým Jičínem, celkově bramborová a možná jarní zlatá medaile

U19

V posledním utkání soutěže se kluci tentokrát skvěle vypořádali s mnoha absencemi svých kamarádů a Nový Jičín porazili jasně a naprosto zaslouženě 5:0. Branky stříleli po pěkných vypracovaných a nacvičovaných akcích a další šance ještě neproměnili. Touto výhrou jsme si zajistili celkově čtvrté místo v tabulce a pokud vedoucí tým Valašského Meziříčí ve středu neporazí v závěrečném utkání druhý tým soutěže Prostějov, tak skončíme v jarní tabulce na prvním místě. Dnes jsme první se ziskem 29 bodů a druhý Val. Mez. má bodů 27. Nicméně i druhá příčka by byla potvrzením posunu týmu ve výkonnosti i přes mnohé absence ve druhé polovině jarní části soutěže.

V týmu U19 tak končí kluci ročníku 1999 a přechází do „B“ mužstva, možná někdo z nich i do „áčka“. Jsou to Rada, Henkl, Stoklasa, Vinter a Kročil Matěj, který už v „béčku“ působí celé jaro. Naopak do U19 se posune převážná část kluků ročníku 2001, tedy současné U17.

1.HFK Olomouc - FC Nový Jičín          5:0 (2:0)

Branky: 2. a 65. Henkl, 27. a 50. Stoklasa, 51. Kročil Matěj.

Sestava: Kročil Marek - Görlich (70. Drábek), Fleischmann, Kročil Matěj, Kropáček - Doseděl, Rada - Pleva (37. Král Matěj), Stoklasa, Henkl (79. Tománek) - Filípek.

Trenér: Palička Vlastimil, asistent trenéra: Drabiščák Martin.