Žáci U13 přestříleli Viktorku Přerov

I ve třetím mistrovském utkání jsme nenašli přemožitele, a po velmi dobrém výkonu jsme vyhráli na hřišti FC Viktorie Přerov. Už od úvodu utkání jsme byli aktivní, dařila se nám kombinace, a dávali jsme i góly.

Aktivně hrající Jonáš Nemrava vstřelil první branku utkání 0:1. O chvíli později jsme navýšili naše vedení,když střelcem branky byl Matěj Vitula - 0:2.

I soupeři se podařilo dát gól, a snížil na 1:2. V první třetině jsme přidali ještě dva góly, když stejní hráči přidali každý po jednom gólu do sítě soupeře - Jonáš Nemrava 1:3 a Matěj Vitula 1:4.

Druhou třetinu utkání začala lépe Viktorka, a dala nám gól - 2:4. Žádné drama jsme však nepřipustili, a Tomáš Chromec dal gól na 2:5, a o chvíli později korunoval svůj velmi dobrý výkon v utkání Matěj Vitula, a svojí třetí brankou posunul skóre na 2:6 v náš prospěch. Viktorka snížila na 3:6. Pak se prosadil také náš nejlepší střelec Martin Ambrož  - 3:7.

Přišlo ještě jedno, a poslední snížení skóre v utkání ze strany soupeře - 4:7. Poslední slovo ve střílení gólů jsme měli opět my, konkrétně Martin Ambrož, který stanovil konečnou podobu výsledku - 4:8.

Naše vítězství bylo zasloužené, v utkání jsme byli lepším týmem.

Střelci branek: Vitula 3x, Nemrava 2x, Ambrož 2x, Chromec.