Žáci U12 zvítězili v Opavě!

Kluci z U12 jeli do Opavy a čekal je jeden z nejtěžších soupeřů. V zápase šlo také o průběžné třetí místo a úroveň zápasu tomu odpovídala.

Spousta osobních soubojů, poctivá obrana na obou stranách a plno nebezpečných šancí. Začátek zápasu byl z naší strany hodně opatrný a Opava nás k ničemu nepustila. Do vedení jsme však šli my po šťastném vlastním gólu, jenže poté Opava vyrovnala.

V druhé třetině už se naše hra rapidně zlepšila a Opavu jsme naopak nepustili k ničemu my a podařilo se nám jít opět do vedení 2:1.

Ve třetí třetině jsme rychle zvýšili náskok na 4:1, ale soupeř dokázal také dvěma rychlými góly snížit na 4:3.

Kluci už však zápas dokázali dotáhnout do vítězného konce a zaslouženě se mohli radovat. Kluci odehráli velice kvalitní utkání v němž podali vynikající výkon a všechny můžeme pochválit!

SFC Opava - 1.HFK Olomouc       3:4 (1:1, 0:1, 2:2)