1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Pronájmy UMT

PRONÁJEM SPORTOVNÍHO AREÁLU

 

UMĚLÁ TRÁVA 3G

Rezervace sportovního zařízení prosím objednávejte na e-mailové adrese: 1.hfk@seznam.cz !!!

 

Cena za pronájem sportovního zařízení, šaten, hřiště

3.200,- Kč / 2hod. bez umělého osvětlení

3.800,- Kč / 2hod. vč. umělého osvětlení

 

Cena obsahuje šatnu pro rozhodčí, přítomnost správce areálu a 2 šatny pro týmy s přístupem 1 hodinu před zahájením utkání. Uvedené ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH. Týmy mají přístup na rozcvičovací plochu mimo hřiště 30 minut před utkáním, přístup na samotné hřiště mají pak týmy 15 minut před zahájením utkání. Rezervace hřiště na utkání je možná pouze v délce 2 hodin, ne kratší. Pronájem umělé trávy, v případě turnaje nebo většího časového období je možný pouze po dohodě s klubem. Při požadavku pořadatele na utkání účtujeme cenu ve výši 400,- Kč za zápas a 1 osobu. V zimním období je možné také objednat přípravu teplého čaje za cenu 200,- Kč (5l termonádoba, kelímky).

 

PROVOZNÍ ŘÁD fotbalového hřiště 1.HFK Olomouc s umělým povrchem v Olomouci, Staškova 28, 783 71

Fotbalové hřiště s umělým povrchem vybudované z finančních prostředků Státního rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Olomouckého kraje, Statutárního města Olomouc a občanského sdružení 1.HFK Olomouc spolek. Je vlastnictvím 1.HFK Olomouc spolek. Při vlastní činnosti na hřišti se sportovci chovají dle zásad slušného chování, dodržují kázeň a pokyny odpovědné osoby. To platí pro všechny osoby na ploše včetně diváků. Hřiště s umělým povrchem je provozováno po celý rok, v zimním období za použití umělého osvětlení. Na hřišti se nesmí používat obutí s agresivní podrážkou (obuv s vyměnitelnými kolíky, zejména kovové a jiné kolíky). Je povolen pouze v kopačkách s lisovanou podrážkou (lisovky), v kopačkách s gumovou podrážkou (turfy), v gumotextilkách, nebo běžecké obuvi (ne tretry). Obutí nesmí být znečištěné nevhodným materiálem (bláto, apod.) Na hřišti a v jeho okolí se nesmí kouřit a používat otevřený oheň. Na hřiště mají přístup pouze členové klubu s odpovědným vedoucím a dále skupiny (družstva) mimo klub s potvrzenou objednávkou nebo zaplaceným pronájmem dle aktuálního rozvrhu. Při nedodržení výše uvedených podmínek bude osoba(y) vyvedena(y) a vyžadován pronájem ve výši trojnásobku běžného nájmu. Závěrečné ustanovení - Seznámení se s tímto Provozním řádem je povinností všech osob, které vstoupí na hřiště s umělým povrchem. Provozní řád vstupuje v platnost 01.01.2008. 

 

V Olomouci dne 30.11.2007

 

  

 

 

PRONÁJEM POSILOVNY

Dne 01.01.2013 byla otevřena na stadionu 1.HFK Olomouc v Holici, Staškova 28 posilovna pro organizované skupiny a oddíly. Posilovna je provozována po celý rok. Objednávky lze zasílat e-mailem na adresu 1.hfk@seznam.cz, odpovědná osoba: Tomáš Dutszak, a to vždy 24 hodin předem. Po obdržení objednávky a kontrole obsazenosti posilovny bude následně zaslán potvrzovací e-mail nebo bude telefonicky domluven termín jiný. Posilovnu je možné pronajímat po půlhodinách a dále se šatnou nebo bez. Do posilovny je povolen vstup pouze s doprovodem osoby starší 18-ti let a na vlastní nebezpečí. Zasláním objednávky souhlasí pronajímatel se všemi zde uvedenými podmínkami. Do posilovny mají přístup pouze členové klubu s odpovědným vedoucím a dále skupiny (družstva) mimo klub s potvrzenou objednávkou nebo zaplaceným pronájmem dle aktuálního rozvrhu. Při nedodržení této podmínky bude vyžadován pronájem ve výši trojnásobku běžného nájmu. Do objednávky uvádějte tyto náležitosti: celý název skupiny nebo oddílu (pro správné vyplnění příjmového dokladu), jméno a příjmení odpovědné a objednávající osoby, telefonický kontakt, požadavek na termín, čas a dobu strávenou v posilovně a případně šatnu. Platba za pronájem posilovny bude hrazena předem na místě v hotovosti oproti příjmovému dokladu. V posilovně se nesmí používat zejména obuv s barvící podrážkou, či obuv jinak znečištěná. V posilovně a v jejím okolí se nesmí kouřit a používat otevřený oheň. 

 

Cena za pronájem posilovny: 700,- Kč / 1 hod. pracovní dny od 08:00 do 18:00 - bez šatny(dny prac. klidu a svátky zavřeno).

 

Cena za šatnu: 200,- Kč - pro 20 osob a 300,- Kč - pro 30 osob.

 

  

 

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 132069
Posledních 30 dnů: 1726 | Posledních 7 dnů: 444 | Poslední den: 62

© 2024 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne