1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Dětský den se vydařil

Dětský den se vydařil

Dne 5. 6. proběhl v našem areálu Dětský den. Celodenní akce se nesla v příjemné atmosféře, kterou podpořilo i výborné počasí. Už nyní se těšíme na další ročník.

Dětský den byl jako už tradičně spojen s fotbalovým turnajem přípravek. Turnaje se zúčastnilo celkem sedm mládežnických mužstev a přestože kvůli epidemiologické situaci nemohli mít takový komfort, na který byli zvyklí, všichni hráči a hráčky si odnesli z turnaje krásné zážitky. Turnaj byl doplněn perfektním doprovodným servisem včetně tomboly pro děti, za což patří velký dík rodičům dětí ročníků 2011 a 2012 pořádajícího 1. HFK Olomouc.

Odpoledne si poté všechny děti, nejen fotbalisté a fotbalistky, mohly projít celou řadu zábavných stanovišť. Nechybělo malování na obličej nebo stříkání hasičskou hadicí. Děti za absolvování všech stanovišť a vyplnění soutěžní kartičky obdržely drobné sladké a věcné odměny. Vrcholem dne bylo v podvečerních hodinách kácení májky. 

Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci akce, i všem účastníkům za parádní atmosféru! V přiložené galerii si můžete akci připomenout. 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 84562
Posledních 30 dnů: 2136 | Posledních 7 dnů: 498 | Poslední den: 88

© 2022 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne