1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Starší žáci si doma poradili s Bedřichovem

Starší žáci si doma poradili s Bedřichovem

Starší žáci se v nové sezóně poprvé představili na domácím hřišti, kde přivítali soupeře TJ Bedřichov. Hosté se dostali v prvním utkání do vedení, ale pak už skórovali hlavně Holičtí a nakonec si obě naše kategorie připsali vítězství.

 

 

 

MSŽD-U 15 sk. D

HFK Olomouc - TJ Bedřichov 5:3 (3:1)

Branky: 4. Bratič, 10. Hank, 39., 48. Raška, 65. C. Ferrante - 2. Šilhart, 49. Vacek, 73. Grigoryan

HFK: Hradil - Hank, Zifčák, Janalík, Medera (53. Kováč), Steiger, Raška (65. Šafránek), Václavek, C. Ferrante, J. Křížek (79. Václavík), Bratič.

Trenér Shafiq Tommalieh: "Do dnešního utkání jsme vstoupili nesoustředěně, a hned ze záčátku nás soupeř za to potrestal. V druhé polovině prvního poločasu se kluci začali více soustředit. V druhém poločase jsme byli lepší a goly jsme dostali z individualních chyb. Nicméně i tak si myslím, že kluci hráli celkem dobře, ale musíme zapracovat na komunikaci a pohybu bez míče a příště dát do utkání vše."

 

MSŽD-U 14 sk. D

HFK Olomouc - TJ Bedřichov 7:0 (4:0)

Branky: 29., 40. Navrátil, 30., 39. Strašil, 60. Weiser, 64. Giesl, 76. Bureš

HFK: Študent - Novosad, Neplech, Weiser, Bureš, Novotný, Matoušek, Lysý, Navrátil, Stojan, Šuba N., Strašil, Vejmola, Giesl.

Trenér Jiří Hovorka: "Naprosto dominantní výkon v celém utkání a zasloužené vítězství. Škoda jen velkého množství nevyužitých šancí. Na tom musíme stále pracovat. Dnes velká pochvala celému týmu."

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 118566
Posledních 30 dnů: 2288 | Posledních 7 dnů: 584 | Poslední den: 91

© 2023 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne