1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Starší žáci vybojovali ve Znojmě jednu výhru, U14 podlehla těsně

Starší žáci vybojovali ve Znojmě jednu výhru, U14 podlehla těsně

Daleká cesta a velmi dobrý soupeř. S tím vším se museli vypořádat naši starší žáci v rámci Moravskoslezské divize skupiny D. Hráči 1. HFK totiž v rámci 7. kola hráli na půdě Znojma. I když se obě kategorie statečně praly o zisk všech bodů, tak vítězství si připisuje kategorie U15. Jejich mladší kolegové těsně a smolně prohráli.

 

MSŽD-U 15 sk. D

1.SC Znojmo - 1.HFK Olomouc 3:5 (1:3)

Branky: 9., 62., 80. z penalty Budín - 10. Bratič, 24. Steiger, 26. Křížek, 62. Ferrante, 65. Opletal

HFK: Václavík - Hank (72. Drcmánek), Zifčák, Janalík, Opletal, Steiger (75. Kováč), Václavek, Ferrante, Křížek, Bratič, Šafránek (62. Raška).

Trenér Shafiq Tommalieh: "Do dnešního utkání jsme vstoupili aktivně, kluci opět potvrdili, že nejsme lehký soupeř a že chceme vždy vyhrát. První poločas jsme zvládli na 100%. Potvrdili jsme sílu kabiny a nasazení do zápasu. V druhém poločase jsme byli lepší v zakončení a to rozhodlo zápas."

 

MSŽD-U 14 sk. D

1.SC Znojmo - 1.HFK Olomouc 2:1 (0:0)

Branky: 62. Jobánek, 73. z penalty Bartoš - 65. Hanel

HFK: Študent - Neplech, Weiser, Bureš, Matoušek, Lysý, Hanel, Stojan, Slouka, N. Šuba, Strašil, Vejmola, Giesl, Berka, Novosad.

Trenér Jiří Hovorka: "V oslabené sestavě jsme vstupovali do utkání proti favoritovi s pokorou,ale zároveň s touhou uhrát co nejlepší výsledek. Vyrovnaný první poločas skončil bez branek, přestože jsme měli 2 stoprocentní šance. Ve druhém jsme inkasovali jako prvni, ale gól nás nepoložil, dokázali jsme krásně vyrovnat a poté jsme znovu neproměnili 2 tutovky.  Štěstí se nakonec přiklonilo k domácím, kdy po naší ruce rozhodli s penalty. V tomto utkání jsme si minimálně bodík zasloužili. Jinak zase pochvala za odmakaný zápas."

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 118566
Posledních 30 dnů: 2288 | Posledních 7 dnů: 584 | Poslední den: 91

© 2023 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne