1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

"Prošli jsme značnou obměnou herního stylu," hodnotí trenér U13

"Prošli jsme značnou obměnou herního stylu," hodnotí trenér U13

Podzim jako na houpačce má za sebou kategorie U13. V klubu jsme všichnirádi, že v mladších žácích dokážeme posunout hráče na úroveň ligových týmů a zejména do Sigmy. Samozřejmě to všem hráčům přejeme, díky tomu však musíme neustále pracovat s novými hráči. Tento nelehký úkol měl na starosti Štěpán Adámek, který nám zhodnotil právě skončený podzim.

V podzimní části jsme prošli značnou obměnou herního stylu. Odchody několika hráčů před a v průběhu sezóny nás také lehce poznamenaly, tým se s tím ale dokázal vypořádat a odchozí hráče jsme zvládli nahradit.  

Důraz jsme v letní přípravě kladli na výstavbu hry od brankáře, přenášení těžiště hry a na organizaci hry. Snažili jsme se držet těchto herních principů v zápasech i v trénincích a jsem přesvědčený, že během dlouhé zimní přípravy dopilujeme všechny zbylé nedostatky v naší hře a jarní fáze bude minimálně tak úspěšná jako loni. 

Výsledkově hodnotím podzim jako nezdařilý. Herně jsme se ovšem byli schopni vyrovnat i soupeřům z těch nejvyšších příček v tabulce, chyběla nám ale efektivita v zakončení a řekl bych i mentální síla týmu. 

V zimní přípravě budeme dále dbát na stejných herních principech jako doposud, dále se zaměříme na zkvalitnění útočné fáze a zapracujeme i na psychologii hráčů.

Změny v kádru přes zimu určitě nastanou. Chci zvýšit konkurenci v týmu a také bychom chtěli v jarní fázi hrát už herním formátem 10+1.

Děkuji všem rodičům za trpělivost a za jejich podporu i v těchto časech, kdy se ne úplně vše dařilo. 

Přeji všem pohodové prožití vánočních svátků v rodinném kruhu a hlavně ve zdraví.

 

 

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 132069
Posledních 30 dnů: 1726 | Posledních 7 dnů: 444 | Poslední den: 62

© 2024 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne