1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Úspěšné zimní soustředění mladších žáků

Úspěšné zimní soustředění mladších žáků

První únorový víkend si prodloužili naši mladší žáci ve Sporthotelu Tichá Orlice v Ústí nad Orlicí. Na vině bylo zimní soustředění kategorií U12 a U13 s cílem zlepšení týmové chemie a zdokonalení herních strategií.

Hráči a hráčky kategorie U12 a U13 se sešli v sobotu odpoledne před hotelem a po rychlém ubytování už se proháněli na hřišti místní Jiskry. V neděli je kromě tréninku čekalo odpolední měření sil s domácím týmem FK Orlicko a večer zasloužená regenerace v místním krytém bazénu. Pondělí přineslo opět 2 tréninkové jednotky a večerní výřivka. Po úterním modelovém utkání a vydatném obědě se společně s trenéry vydali zpět směr Olomouc.

Jak hodnotí soustředění trenéři mladších žáků?

Dušan Zlatković, trenér U13: "Během zimního soustředění jsme efektivně využili čas k posílení vztahů v týmu a vzájemnému poznávání. Taktická příprava byla důkladná a zaměřená na zdokonalení herních strategií a spolupráci. 
Kluci projevili vynikající schopnosti nejen během tréninků, ale i v mimo-tréninkových aktivitách. Jejich iniciativa a touha stále se zlepšovat byla patrná například v jejich zájmu o návštěvu posilovny a individuální plány mimo plánované tréninky.
Za krátkou dobu, kdy jsem v roli trenéra, je patrný významný pokrok ve výkonnosti týmu. Tento projev odhodlání nás naplňuje optimismem a věříme, že máme před sebou úspěšné období."

Daniel Kotek, trenér U12: "Pro spoustu hráčů to bylo první společné soustředění. Hlavním cílem tedy bylo utužení kolektivu. To se dle mého povedlo na výbornou. Program jsme zpestřili bazénem a posilovnou. Škoda zápasu s Orlickem, které se nám úplně nepovedlo. Celkově soustředění hodnotím pozitivně."

Lukáš Hrdina, šéftrenér mládeže: "Týmové soustředění má v naší koncepci výchovy své zásadní místo, kde tvoříme týmové vazby, hráči a hráčky se učí samostatnosti a trenéři mají prostor i pro zvyšování individuálního a týmového herní výkonu. Musím pochválit jak hráče a hráčky, tak i trenéry, protože soustředění bylo skvěle připravené, všichni odvedli maximum a kluci a holky se zase posunuli o kousek dál. Díky také patří personálu Sporthotelu, kde máme skvělé zázemí , ať už se týká ubytování či stravovnání a v neposlední řadě také regenerace a navíc sportoviště v pěší dostupnosti. Nic nám tu nechybí a to je pro pohodu a vývoj našich hráčů naprosto zásadní. Dále díky rodičům za spolupráci a důvěru."

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 131196
Posledních 30 dnů: 2022 | Posledních 7 dnů: 524 | Poslední den: 48

© 2024 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne