Mladší dorostenci s přehledem zvládli hanácké derby

MSDD-E ml.

1.SK Prostějov - 1.HFK Olomouc 3:7 (1:6)

Branky: 32. Kozák, 49. Cibulec, 59. Ochman - 8. Hájek, 15. Klemsa, 17. Miroshnychenko, 19. Šišma, 22. Bušina, 35. David, 55. A. Šuba z pen.

1.HFK: Kollár - A. Horák, Opletal (46. Hank), David, Šišma - Klemsa (71. Kimel), Caprioli, A. Šuba (77. Novotný), Miroshnychenko (46. Bulák), Bušina (61. Sova) - Hájek.

O výsledku utkání velmi napověděla první dvacetiminutovka, kdy se hosté 4x prosadili. Za pár okamžiků již na 5:0 zvyšoval první brankou v holickém dresu Bušina. Domácí se na začátku duhého poločasu pokusili o zvrat, ale proměněnou penaltu jejich snahu otupil Šuba a následně se zápas již dohrával.

Domácímu hráči, který si ze zápasu odnesl zranění kolene, přejeme brzké uzdravení a návrat na zelený pažit.

Naše U17 se po vítězství vyhoupla na první místo své divizní skupiny.

Trenér Marek Kachlík: "Od prvních minut vytváříme na soupeře tlak, díky skvělé koncovce a precizním standartkám se dostáváme do vedení. První poločas snese velmi přísné měřítko a kluky musím pochválit. V druhém poločase jsme již „zápas“ dohrávali. Cením si, první jarní výhry a pevně věřím, že v dalších utkáních dokážeme podávat ještě lepší výkony."