1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Starší žáci hostili vedoucí tým tabulky

Starší žáci hostili vedoucí tým tabulky

Druhý březnový víkend znamenal pro většinu fotbalistů nejen na Moravě vstup do jarní části svých soutěží. Výjimkou nebyli ani naši starší žáci, kterým los na začátek připravil těžkou prověrku. Do Holice totiž přijel soupeř z Vyškova, který v tabulkách kategorie U15 i U14 okupuje první místo.

 

MSŽD-U 15 sk. D

1.HFK Olomouc - MFK Vyškov 0:1 (0:1)

Branka: 22. Ratušneac 

1. HFK: Hradil - Hank, Zifčák, Laštůvka, Krč - Steiger (47. Broda), Václavek, Raška, Vissek (57. Brumar), C. Ferrante, Křížek (62. Nechuta).

Trenér Shafiq Tommalieh: "Musím kluky pochválit za bojovnost a nasazení, které dali do zápasu, a taky některé za skvělý individuální výkon. Začátek prvního poločasu jsme byli lepší a dominantnější na míči, ale po 20 minutách jsme začali chybovat a soupeře pouštěli do hry, a i proto jsme inkasovali branku. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, chtěli jsme hrát a byli jsme dominantnějším týmem.  Bohužel jsme ale nedokázali překonat soupeřovu silnou obranu. Nicméně se máme od čeho odrazit a zapracovat na finální fázi."

MSŽD-U 14 sk. D

1.HFK Olomouc - MFK Vyškov 2:2 (1:1)

Branky: 37. Hanel, 53. Strašil - 5. Růžička, 68. Gája

HFK: Študent - Stojan, Bureš, Novotný, Giesl, Prečan, Vejmola, Strašil, Uličný, Hanel, Slouka, Svoboda, Matoušek, Berka.

Trenér Jiří Hovorka: "V prvním poločase jsme drželi míč častěji na svých kopačkách a byli lepším mužstvem. Bohužel nás stále trápila finální fáze hry, kdy nedokážeme dohrát přečíslení do zakončení. Do vedeni šli hosté po brejkové situaci. Naše vyrovnání přišlo po rychlém protiútoku. Na začátku druhého poločasu jdeme do vedení a následně neproměňujeme 2 stoprocentní šance. Posledních 20 přebírá otěže utkání soupeř. Vyrovnáni přichází po krásné střele ze 30 metrů. Utkání proti vedoucímu celku soutěže jsme zvládli velmi dobře a sahali jsme i po vítězství...ale nakonec je remíza spravedlivá. Klukům patří velká pochvala za odmakané a kvalitní utkání."

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 127777
Posledních 30 dnů: 2618 | Posledních 7 dnů: 798 | Poslední den: 83

© 2024 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne