1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Starší žáci v hanáckém derby neuspěli

Starší žáci v hanáckém derby neuspěli

V dalším kole žákovské divize byla na řadě hanácké derby. Do areálu v Olympijské ulici zajížděli starší žáci olomoucké Holice s cílem získat maximum bodů. Obě utkání byla vyrovnaná, ale s větším úspěchem pro domácí tým.

 

 

MSŽD-U 15 sk. D

1.SK Prostějov - 1.HFK Olomouc 2:0 (0:0)

Branka: 57. Halouzka, 68. Hradil vlastní

1. HFK: Hradil - Laštůvka, Hank, Krč, Drcmánek (41. Broda), Václavek (68. Zifčák), Víssek, Steiger, Křížek (68. Medera), Brumar, Ferrante (48. Nechuta).

Trenér Shafiq Tommalieh: "Dnes velké zklamání, od nás to byl fotbal bez emocí. Už od začátku bylo vidět že to dneska nedopadne dobře. Špatné nastavení od některých hráčů, slabá aktivita bez míče a hodně jsme chybovali v nahrávkách. Myslím si, že máme na víc, je čas se vzpamatovat."

MSŽD-U 14 sk. D

1.SK Prostějov - 1.HFK Olomouc 1:1 (1:1)

Branky: 17. Mikolowitsch - 22. Uličný

HFK: Študent - Stojan, Svoboda, Bureš, Novotný, Giesl, Prečan, Vejmola, Strašil, Uličný, Hanel, Slouka, Novosad, N. Šuba, Matoušek, Berka, Lysý.

Trenér Jiří Hovorka: "V dnešním utkání jsme chtěli navázat na kvalitní výkon z minulého týdne. To se vcelku dařilo, ale opět nás srážela koncovka. V prvním poločase šli do vedení domácí,když byli v začátku mírně aktivnější. Po obdržené brance jsme se konečně probudili a začali domácí přehrávat. Odměnou převahy bylo vyrovnání, ale bohužel 3 stoprocentní šance neproměňujeme a poločas končí smírně. Druhé dějství je poměrně vyrovnané. My znovu nedáváme 2 tutovky. V úplném závěru zahazuji obrovskou šanci i domácí. Určitě to pro nás měl být vítězný zápas,ale bohužel."

 

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 127777
Posledních 30 dnů: 2618 | Posledních 7 dnů: 798 | Poslední den: 83

© 2024 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne