1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Mladší žáci doma hostili hosty z Havířova

Mladší žáci doma hostili hosty z Havířova

Po výletu do Třince čekal na naše mladší žáky další soupeř ze Slezska. Na umělou do Holice přijeli bojovat o vítězství borci z Havířova. Zatímco v kategorii U13 domácí padli, mladší kategorie nenechala hosty na vítězství ani pomyslet.

 

SpSM-U13 SEVER 9-16

1.HFK Olomouc - MFK Havířov 2:13 (2:8)

Branky HFK: 9. Pospíšil - stav 1:0, 16. R. Loveček - stav 2:3

1. HFK: Štarnovský - Mrtvý, Kenša, D. Pospíšil, Drábek, Parashchynets, T. Loveček, R. Loveček, E. Křížek, Zapletal, Kohoutek, Pávek, Vybíralová, Otáhal, Hajduch.

Trenér Dušan Zlatkovič: "Zápas skončil výsledkem 13:2 ve prospěch soupeře. Hlavními faktory, které vedly k tomuto výsledku, byla nedostatečná komunikace na hřišti, nedostatek odvahy a opakující se individuální chyby. I když jsme několik gólů dostali z ofsajdu, musíme se zaměřit na oblasti, které můžeme ovlivnit. Nedostatek odvahy nám zabraňoval v důrazném jednání a boji o míč, což vedlo k rychlým útokům soupeře a následným gólovým šancím. Během příštího týdne očekáváme posílení týmu novými hráči, což by mělo zvýšit konkurenci a motivaci v celém týmu. Je důležité, abychom se všichni soustředili na trénink a pracovali na zlepšení našich slabých stránek. Klíčovým prvkem naší budoucí úspěšnosti bude trpělivost a pravidelná účast všech hráčů na trénincích. Apelujeme na rodiče, aby podpořili své děti v tomto ohledu a pomohli nám vytvořit silný a jednotný tým."

 

SpSM-U12 SEVER 9-16

1.HFK Olomouc - MFK Havířov 5:0 (4:0)

Branky HFK: 15. Pávek, 32. Šuškavčevič, 35. E. Křížek, 39., 58. Zapletal

1. HFK: Bakala - Vybíralová, Petr, Vrba, Frantíková, Šuškavčevič, Zapletal, Pavlinec, Hajduch, Š. Pospíšil, Pávek, E. Křížek.

Trenér Daniel Kotek: "V úvodu utkání nás trápilo pár nepřesností v rozehrávce. Postupem času jsme začali určovat tempo hry, soupeře jsme pustili do minima šancí. Naopak my jsme spoustu šancí po hezkých akcích vytvořili, ale častokrát trestuhodně neproměňovali, což je jediná kaňka na tomto zápase. Za celkový herní projev zaslouží hráči a hráčky pochvalu. V takovém nastavení budeme chtít pokračovat i v následujících zápasech."

Fotografie z utkání zde >>>

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 127777
Posledních 30 dnů: 2618 | Posledních 7 dnů: 798 | Poslední den: 83

© 2024 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne