1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Mladší žáci v Uničově výsledkově neuspěli

Mladší žáci v Uničově výsledkově neuspěli

Ve velmi okleštěné sestavě odjížděli mladší žáci na další utkání soutěže SpSM do Uničova. Zranění a nemoci se kupí, přesto však hráči a hráčky bojují ze všech sil a reprezentují náš klub. Na domácí tým s nabušenou lavičkou to však tentokrát výsledkově nestačilo.

 

 

SpSM-U13 SEVER 9-16

SK Uničov - 1.HFK Olomouc 10:1 (3:1)

Branka HFK: T. Jašek

1. HFK: Křiklava (Štarnovský) - Kohoutek, Drábek, Parashchynets, T. Loveček, R. Loveček, Křížek, Pospíšil, Otáhal, Kenša, Jašek.

Trenér Dušan Zlatkovič: "Začněme s pozitivy. První poločas byl fantastický, hráči předváděli skvělou kombinační hru a viděli jsme několik úžasných akcí. Kluci skutečně excelovali na hřišti. Bohužel, druhý poločas byl zastíněn zraněním několika hráčů, což nám zanechalo nedostatek náhradníků a energie na dohrání zápasu. Soupeř měl tu výhodu, že měl plnou lavičku a neustále mohl nasazovat čerstvé hráče. Tato zranění a následná situace s náhradníky zřejmě ovlivnila průběh druhého poločasu. Co se týče volby hracího terénu, přiznávám svou chybu v souhlasu s hraním na větším hřišti, na které nejsme zvyklí a to určitě mělo vliv na kondiční aspekt v tomto zápase. Příští týden se těšíme na odvetný zápas s Třincem. Po nepříznivém výsledku minule doufáme v lepší výkon a větší počet hráčů. Věříme, že domácí prostředí nám dodá potřebnou podporu k dosažení pozitivního výsledku."

 

SpSM-U12 SEVER 9-16

SK Uničov - 1.HFK Olomouc 11:1 (3:0)

Branka HFK: Křistek

1. HFK: Bakala - Vybíralová, Pospíšil, Petr, Vrba, Panáčková, E. Křížek, Šuškavčevič, Pavlinec, Hajduch, Křistek, Horák.

Trenér Daniel Kotek: "V 7. kole jarní části nás čekal suverénní lídr tabulky z Uničova. V prvním poločase jsme díky dobrému pohybu a urputnosti dokázali vzdorovat tlaku domácích, avšak šancí jsme si vytvořili minimum a hra se odehrávala většinou na naši polovině hřiště. Zlom nastal hned na začátku druhé půle, kdy se soupeř třemi slepenými góly dostal do více brankového vedení a kontroloval zbytek utkání. Ke konci nám opět docházejí síly a dovolujeme soupeři ještě si vylepšit skóre. I přes krutý výsledek na mě hráči a hráčky udělali dobrý dojem. Nechali na hřišti vše, plnili pokyny, které jsme si řekli před zápasem a byl v nich vidět zápal po celou dobu utkání, čehož si vážím. Teď očekáváme návrat marodů a pokud k dalším zápasům přistoupíme stejně, nemáme se čeho bát. Lepšího soupeře už totiž nepotkáme."

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 129960
Posledních 30 dnů: 2307 | Posledních 7 dnů: 516 | Poslední den: 61

© 2024 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne