1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Starší žáci přivezli z Kuřimi všechny body

Starší žáci přivezli z Kuřimi všechny body

Starší žáci cestovali na půdu soupeře z Kuřimi, kde byli jasným favoritem. Konečné výsledky tomu sice odpovídají, ale trenéři nejsou s výkony svých týmů spokojení. Holičtí tak doslova utrpěli vítězství a vůči domácím je to trochu kruté...

 

MSŽD-U 15 sk. D

FC Kuřim - 1.HFK Olomouc 0:1 (0:1)

Branka: 4. Steiger

HFK: Václavík - Laštůvka, Hank (45. Vissek), Krč, Raška, Drcmánek (50. Janalík), Křížek (70. Medera), Brumar, Ferrante, Václavek, Steiger (50. Broda).

Trenér Shafiq Tommalieh: "Tři body sice máme, ale výkon, který jsme podali, byl opravdu slabý. V prvních minutách jsme byli lepší, kluci využili situace a padl první gól. Celkově byl ale skoro celý zápas bez emocí, bez zápalu. Můžeme tak být rádi, že toho soupeř nevyužil a že si odnašíme 3 body."

 

MSŽD-U 14 sk. D

FC Kuřim - 1.HFK Olomouc 2:4 (0:3)

Branky: 55. Brychta, 80. Janíček - 10. Giesl, 25. Lysý, 27. Hanel, 60. Svoboda

HFK: Študent - Matoušek, Hanel, Slouka, Prečan, Giesl, E. Novotný, Novosad, Svoboda, Neplech, Lysý, Strašil, Vejmola, N. Šuba, Uličný.

Trenér Jiří Hovorka: "Dnešní utkání se nám vůbec nepovedlo. Jakmile nastoupíme proti slabšímu soupeři, tak náš výkon klesá na jeho úroveň a podle toho to na hřišti bohužel vypadá! Na obou stranách bylo množství šancí a vyhrát mohly oba týmy. Nás však podržel brankář a vstřelili jsme o 2 góly více a proto jsme zvítězili a na jaře jsme stále neporaženi. Řečeno stručně - dnes jsme utrpěli vítězství. Ve středu nás čeká Vyškov, kde věřím v úplně jiný výkon!"

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 129960
Posledních 30 dnů: 2307 | Posledních 7 dnů: 516 | Poslední den: 61

© 2024 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne