1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Mladší žáci doma s Třincem po povedených výkonech padli

Mladší žáci doma s Třincem po povedených výkonech padli

V dalším pokračování soutěže mladších žáků čekal na naše týmy odvetný zápas s Třincem. Obě kategorie měli tomuto soupeři co oplácet, zejména kategorie U13 si nedávno z Třince přivezla gólovou nadílku. Herní progres byl u našich kategorií znatelný, výsledky utkání se však nezměnily.

 

SpSM-U13 SEVER 9-16

1.HFK Olomouc - FK Třinec 4:12 (1:4)

Branky HFK: Kenša, R. Loveček, E. Křížek, D. Pospíšil

1. HFK: Křiklava (Štarnovský) - Kohoutek, Drábek, Parashchynets, T. Loveček, R. Loveček, Křížek, Pospíšil, Otáhal, Kenša, Jašek, Neuer, M. Zapletal, Mrtvý.

Trenér Dušan Zlatkovič: "I když jsme tentokrát nevyhráli, nejsem z výkonu kluků zklamaný. Jejich nasazení a přístup na hřišti byly úžasné. Výsledek možná není ideální, ale důležité je, že vidím, jak se tým postupně zlepšuje každým zápasem. Věřím, že jsme na správné cestě a že malými kroky dosáhneme velkých věcí. Navíc je skvělé vidět, že jsme teď v plné síle a zdraví. To znamená, že můžeme pokračovat v práci a zlepšování se. V porovnání s minulým zápasem v Třinci jsme udělali obrovský pokrok, což mě opravdu těší. Takže neztrácejme naději a pokračujme v tréninku s ještě větším nasazením!"

Foto z utkání zde >

 

SpSM-U12 SEVER 9-16

1.HFK Olomouc - FK Třinec 1:4 (1:1)

Branka HFK: P. Zapletal

1. HFK: Bakala - Vybíralová, Kudrna, Petr, Vrba, P. Zapletal, Frantíková, Panáčková E. Křížek, Šuškavčevič, Pávek, Š. Pospíšil, Pavlinec, Hajduch.

Trenér Dan Kotek: "Úvod utkání jsme měli povedený. Prvních dvacet minut jsme byli dominantní, soupeře pustili k jediné střele, ze které ale bohužel inkasujeme. Ve zbytku prvního poločasu se hra postupně vyrovnávala. Díky skvělým zákrokům gólmana nám soupeř golově neodskočil, naopak my po dobrém presinku do pauzy vyrovnali. V druhé části zápasu naše aktivita bohužel upadala. Už se nám tak nedařila kombinační hra, prohrávali jsme osobní souboje a otěže zápasu převzal soupeř. I přes výsledek utkání jsme spokojeni. Mužstvo odvedlo maximum a herní progres oproti minulému vzájemnému zápasu je zřetelný. V takto nastaveném trendu chceme pokračovat i nadále."

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 131196
Posledních 30 dnů: 2022 | Posledních 7 dnů: 524 | Poslední den: 48

© 2024 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne