Mladší žáci v Havířově neprohráli

Další pokračování soutěže mladších žáků zaválo Holici na půdu Havířova, kde se odehrála dvě utkání. Nejprve vstoupila velmi dobře do zápasu naše U13, aby nakonec byli hráči rádi za remízu. Kategorie U12 neměla se soupeřem žádné slitování a připisuje si vysokou výhru.

SpSM-U13 SEVER 9-16

MFK Havířov - 1.HFK Olomouc 4:4 (3:3)

Branky: 23., 48. Delong, 26. Janulek, 39. Nanár - 10. E. Křížek, 13. D. Pospíšil, 20., 79. R. Loveček

1. HFK: Křiklava - Kohoutek, Drábek, Parashchynets, T. Loveček, R. Loveček, Křížek, Pospíšil, Otáhal, Kenša, Jašek, Neuer, M. Zapletal, Mrtvý.

Trenér Dušan Zlatkovič: "Ve vysoce očekávaném odvetném střetnutí s týmem Havířova jsme ukázali obrovský pokrok a odhodlání. I přes remízu 4:4 je tento výsledek důkazem naší síly a zlepšení. Na začátku zápasu jsme se ujali vedení 3:0, což nám dalo jasný signál, že naše příprava a strategie začínají plnit svůj účel. Bohužel, ztráta koncentrace nám umožnila soupeři rychle vyrovnat, a tak jsme šli do poločasu s nerozhodným výsledkem 3:3.I  když nám hned po začátku druhého poločasu Havířov vstřelil další branku, nezlomili jsme se. Bojovali jsme až do poslední chvíle, dokonce jsme nedali gól z penalty a nevyužili další šance. Přesto jsme dokázali vyrovnat dvě minuty před koncem, což ukazuje naší neúnavnou snahu a odhodlání. Celkově jsme hráli podle našich představ, s kombinačním stylem a tvorbou šancí. Tento zápas nám poskytl důležitou lekci a ukázal, že máme potenciál konkurovat i těm nejsilnějším soupeřům. Těšíme se na další výzvu, která nás čeká příští týden, kdy přivítáme tým Valmezu na našem domácím hřišti."

Foto z utkání zde >

SpSM-U12 SEVER 9-16

MFK Havířov - 1.HFK Olomouc 1:12 (1:4)

Branky: 35. Hlavička - 1., 13., 43., 70. Zapletal, 4., 29., 45. Hajduch, 58., 72. Panáčková, 51. Pavlinec, 56. E. Křížek, 60. Pávek

1. HFK: Bakala - Vybíralová, Kudrna, Vrba, Zapletal, Frantíková, Panáčková, E. Křížek, Šuškavčevič, Pávek, Š. Pospíšil, Pavlinec, Hajduch.

Trenér Daniel Kotek: "Opět se nám podařilo výborně vstoupit do utkání a již v 4. minutě vedeme 2:0. Naše aktivita se však postupně snižovala a dělali jsme spoustu chyb v rozehrávce a bránění. Po poločasové diskuzi se naše hra zvedla. Celý druhý poločas byl v naší režii. Spousta krásných akcí, gólů, čemuž pomohlo, že domácí, kteří měli absence, fyzicky odpadli. My jsme si tedy vyzkoušeli různé herní varianty a změny postů, z čehož můžeme čerpat v dalších zápasech. Jsem rád za reakci celého týmu v druhém poločase. Teď můžeme v dobrém rozpoložení pokračovat do dalších zápasů."