1. HFK Olomouc

Oficiální stránky fotbalového klubu
1. HFK Olomouc
www.1hfkolomouc.cz

Mladší žáci ze Šumperka vezou výhru a porážku

Mladší žáci ze Šumperka vezou výhru a porážku

Nedělní čas patřil našim mladším žákům, který nasedl do autobusu směr Šumperk, aby se zde na hlavním hřišti utkali s místním FK. Zatímco pro kategorii U13 byl soupeř svoji kvalitou nedostižný, jejich o rok mladší kolegové si se svými soky herně i výsledkově poradili.

 

SpSM-U13 SEVER 9-16

FK Šumperk - 1.HFK Olomouc 10:3 (5:1)

Branky: 9., 23., 77. Fojtík, 18., 52. Straka, 75., 80. Novák, 29. Berka, 37. Kolomazník, 44. Unzeitig - 36. Otáhal, 60. E. Křížek, 69. Jašek

1. HFK: Křiklava, Štarnovský - Drábek, D. Pospíšil, E. Křížek, Mrtvý, Kohoutek, M. Zapletal, Kenša, Otáhal, R. Loveček, T. Loveček, Parashchynets, Jašek.

Trenér Dušan Zlatkovič: "Chci pogratulovat soupeři k zaslouženému vítězství. Momentálně jsou lepším týmem, technicky hráli skvěle a využili své šance. I přes vysokou porážku jsem spokojený s naším výkonem, snahou a počtem šancí, které jsme si vytvořili. Dnes jsme trochu experimentovali a hodně hráčů si vyzkoušelo nové pozice, což nám přineslo cenné zkušenosti. Tento zápas nám ukázal, kde se můžeme zlepšit a na čem pracovat. Chtěl bych vyzdvihnout bojovnost a odhodlání našeho týmu, který se nevzdal až do konce. Vidím v našich hráčích velký potenciál a věřím, že tyto zkušenosti nám pomohou růst. Příští sobotu máme poslední zápas sezóny a doufám, že ho zakončíme vítězstvím."

SpSM-U12 SEVER 9-16

FK Šumperk - 1.HFK Olomouc 2:7 (1:4)

Branky: 40. Dařílek, 80. Neoral - 15., 48. P. Zapletal, 19. Kudrna, 29. Pávek, 33., 74. Hajduch, 58. Panáčková

1. HFK: Bakala - Vybíralová, Kudrna, Petr, Vrba, P. Zapletal, Frántíková, Panáčková, Pávek, Š. Pospíšil, Pavlinec, Hajduch.

Trenér Daniel Kotek: "Na půdě druhého týmu tabulky nás nečekalo nic lehkého. Celý první poločas byl velmi vyrovnaný. Svědčila tomu snaha obou týmů hrát kombinační fotbal. Šance tak byly na obou stranách, rozdíl však byl v jejich proměňování. To se nám dařilo lépe než domácím a tak jsme si v první půli vybudovali lehký náskok. Do druhého poločasu jsme vstoupili ještě lépe. Velmi se nám dařila rozehrávka a přechodová fáze. Šumperk jsme už do tolika šancí nepouštěli a s každým dalším námi vstřeleným gólem jejich tlak opadal. My jsme tak mohli navýšit naše vedení a zápas dohrát pod naší kontrolou. Po velmi dobrém výkonu si tak zaslouženě odvážíme všechny body. Opět jsme se přesvědčili, že když hrajeme v plném počtu a dobře nastavení, dokážeme hrát s každým. Teď nás čeká další výzva v podobě vedoucího Uničova."

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Olomouc.eu Olomoucký kraj Investol Timoris Link city development Bc. Tomáš Dutszak - finanční poradenství Lionsport OEP Solution Nordic Telecom MŠMT Rádio Haná Bílý Jeřáb Sbor dobrovolných hasičů Olomouc - Holice Nordic walking Olomouc

Počet návštěv: 132069
Posledních 30 dnů: 1726 | Posledních 7 dnů: 444 | Poslední den: 62

© 2024 1. HFK Olomouc | Všechna práva vyhrazena | 1.hfk@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne