13. kolo, So 26.10 14:30

1. kolo, Ne 03.11 14:00

Tatran Všechovice

Výhra mladšího dorostu U17 nad Přerovem

Do utkání s Přerovem jsme nastupovali s vědomím, že soupeř se po 6 kolech pyšní plným bodovým ziskem, tak něco umět bude.

To se také hned ve druhé minutě potvrdilo. Dlouhý míč odvrátil Doležel hlavou pouze k soupeři, následovala kolmá přihrávka, na kterou si naběhl Caletka a kolem Rábela zakončil do branky 0:1.

Tomuto předcházela situace na druhé straně, když Matěj Stoppen zblokoval rozehrávku brankáři Přerova, ale Lang nedokázal trefit z 11m odkrytou bránu, takže zase jednou platilo pravidlo „Nedáš-dostaneš“. Z dalšího vyrovnaného a urputného průběhu první půle stojí za zmínku hlavička Honzu Langa nad po pěkném centru z přímého kopu a vyrovnávací branka Stoppena po rohu. Přerovské akce se rozbíjeli o naši obranu, kde dominovali Brtník a Černík, ale oba v závěru poločasu při sílícím tlaku soupeře zachraňovali situace za cenu žlutého faulu.

V druhém poločase jsme postupně získávali převahu, ale v jeden moment jsme pustili soupeře do přečíslení a kritickou situaci zachránil skluzem na brankové čáře Černík. Z našich šancí vypadaly nejslibněji hlavička Stoppena po jednom z centrů a když Tonda Breznický zakončoval mimo z malého vápna po Chládkově přihrávce. V 86. minutě se konečně zadařilo. Z přímého kopu poslal Černík centr za obranu a Stoppen hlavou zavěsil 2:1. Minutu před koncem ještě stvrdil vítězství hlavou Brtník.

1.HFK Olomouc U17 - 1. FC Viktorie Přerov        3:1 (1:1)

Sestava: Rábel - Koudelka, Brtník, Černík, Doležel - Zeman, Breznický - Chládek, Stoppen, Španner - Lang

Náhradníci: Smékal, Dobrozemský, Bohačík, Onofrej